Dekoracyjna ramka na wspólne zdjęcie nowożeńców. Udekorowana kwiatową grafiką w odcieniu fioletu.
search
  • Dekoracyjna ramka na wspólne zdjęcie nowożeńców. Udekorowana kwiatową grafiką w odcieniu fioletu.

RAMKA na fotografię ślubną upominek dla Młodej Pary LiMarte

54,98 zł
Brutto
Nasza ramka na zdjęcie z kolekcji LiMarte to prezent, który z pewnością sprawdzi się doskonale zarówno jako prezent na ślub, jak i nowożeńców, którzy uroczystość mają już za sobą. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
wydruk zdjęcia: nie
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nasza ramka na zdjęcie z kolekcji LiMarte to prezent, który z pewnością sprawdzi się doskonale zarówno jako prezent na ślub, jak i nowożeńców, którzy uroczystość mają już za sobą. 

Opis:
  • Trafienie w gusta młodej pary i zrobienie dobrego wrażenia często nie jest prostym zadaniem. Oferowana przez nas ramka na zdjęcie została zaprojektowana tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów jest ona wytrzymała, trwała, a także dobrze się prezentuje. Utrzymana w delikatnej, kremowej tonacji, z pewnością stanowi prawdziwą ucztę dla zmysłów. Użyta kolorystyka sprawia, że dobrze komponuje się również z wnętrzem mieszkania. Dzięki temu będzie się wspaniale prezentować na półce, stoliku lub innym widocznym miejscu. Pozwoli to parze młodej wracać wspomnieniami do dnia ślubu w dowolnym momencie. Wystarczy z pewnością jedno spojrzenie na podarowaną przez Ciebie ramkę!
  • Ramka na zdjęcie przyozdobiona subtelnymi i bardzo gustownymi ilustracjami. Jej boki wypełnione są malunkami kwiatów, których delikatna barwa działa kojąco i odświeżająco. Oferowany przez nas prezent na ślub lub dla nowożeńców ma personalizowany charakter. Na samej górze znajduje się napis "Na zawsze razem", zwiastujący długowieczność związku zawartego przez parę młodą. Pod nim znajdują się ich imiona. Jeszcze niżej, pod zdjęciem, umieszczono pierwsze litery imion nowożeńców wraz z datą ich ślubu. Litery odgrodzone bukietem kwiatów, podkreśla to wówczas wagę i znaczenie małżeństwa.
Zastosowanie:
  • U samego dołu ramki znajduje się oddający naturę gorącego miłosnego uczucia cytat wraz z podpisem. Nadaje to prezentowi niezwykle osobisty wyraz, czyniąc go unikalnym i jedynym w swoim rodzaju. Ramka na zdjęcie najlepiej komponuje się z pozostałymi elementami kolekcji LiMarte. Wspólnie tworzą one dobrze przemyślany zestaw, który trafi w gusta nawet najbardziej wymagającej pary młodej. Prezenty na ślub lub dla nowożeńców oferowane w sklepie online Ślubne Zakupy przeszły staranną selekcję. Wybór naszych produktów to z pewnością gwarancja zadowolenia i wywołania uśmiechu na twarzach zakochanych. Postaw na sprawdzone rozwiązania, wybierz naszą ramkę na zdjęcie i dołącz do setek usatysfakcjonowanych klientów!

Wymiary:

  • ramka: 20 cm × 20 cm
  • miejsce na zdjęcie w rozmiarze: 10 cm × 15 cm

Zobacz także