Personalizowana teczka na dokumenty i umowy. Gadżet dla każdej przyszłej Pary Młodej.
search
  • Personalizowana teczka na dokumenty i umowy. Gadżet dla każdej przyszłej Pary Młodej.

TECZKA na dokumenty ślubne Kolekcja LiMarte

29,98 zł
Brutto
Teczka na dokumentację ślubną LiMarte to modny dodatek, który jest must have dla wszystkich planujących ślub i wesele. Jakość wykonania, trwałość i korzystna cena zachwycają. A jeżeli do tego dodamy wyjątkową estetykę, to gwarantujemy, że obok tej teczki nie można przejść obojętnie. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną LiMarte to modny dodatek, który jest must have dla wszystkich planujących ślub i wesele. Jakość wykonania, trwałość i korzystna cena zachwycają. A jeżeli do tego dodamy wyjątkową estetykę, to gwarantujemy, że obok tej teczki nie można przejść obojętnie. A gdy w Waszym życiu pojawią się dzieci i będą trochę starsze, to pewnego dnia możecie im opowiedzieć o Waszym wyjątkowym dniu. Oczywiście warto wtedy pokazać im też związane z nim pamiątki czy też akt zawarcia ślubu.

Opis:

  • Teczka na dokumentację ślubną LiMarte wyróżnia się perfekcją. Na ową perfekcją składa się jakość i styl. Jej estetyka utrzymana jest w nowoczesnym stylu, ale ma w sobie też minimalizm, retro oraz prowansalską nutę. Widnieje na jej etykiecie dekor przedstawiający kwiaty. Tworzy on niedomknięty okrąg. Na środku możemy umieścić Wasze imiona, a powyżej duże inicjały. Oddzielone są one pionową kreską. Oznacza to, że choć jest was dwoje i różnicie się, to jednak łączy Was wiele. To "wiele" wyrażone jest poprzez znaczenie symboliczne dekoru lawendy i róży. Zatem jest to miłość, piękno czystość oraz pasja. Na teczce umieścimy też napis: dokumenty ślubne oraz datę Waszego dnia. Dzięki takiej personalizacji stanie się ona bardziej osobista. Warto zwrócić jeszcze uwagę na kolorystykę. Białe tło tworzy harmonijną całość z subtelnymi barwami.

Zastosowanie:

  • Teczka na dokumentację ślubną LiMarte to kwintesencja piękna, ale też funkcjonalności. Ten dodatek ma szerokie spektrum zastosowania. Otóż przed ślubem możecie traktować go jako organizer czy wedding planner. W trakcie ślubu świadek może go trzymać, by po ceremonii schować akt zawarcia małżeństwa. Oczywiście w trakcie wesela może pełnić rolę księgi pamiątkowej. W końcu wystarczy tylko umieścić w teczce kartki. Może być też rekwizytem podczas sesji zdjęciowej. A po uroczystości będzie miejscem, w którym będziecie przechowywać wszystkie ważne dla Was dokumenty czy też pamiątki. Zatem jedna teczka ma tak wiele funkcji. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że wyposażona jest w rzepy, zatem nie musicie obawiać się, że wysunie się z niej jakiś dokument czy ważny akt.

Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także