OBRUS plamoodporny okrągły Ø 280cm
search
  • OBRUS plamoodporny okrągły Ø 280cm
  • OBRUS plamoodporny okrągły Ø 280cm

OBRUS plamoodporny okrągły Ø 280cm

81,98 zł
Brutto

Zadbaj o elegancki wygląd weselnego stołu! Nakryj go plamoodpornym obrusem!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zadbaj o elegancki wygląd weselnego stołu! Nakryj go plamoodpornym obrusem!

Opis:

  • okrągły obrus z białego, matowego materiału, w 100% z włókna sztucznego, co zapobiega tworzeniu się plam i zabrudzeń, obrus nadaje się do prania i prasowania

Zastosowanie:

  • obrus idealnie nadaje się na wesele, jest plamoodporny, dzięki czemu może być wielokrotnie używany, za jego pomocą w piękny sposób ozdobisz stół świecami lub diamencikami akrylowymi

Wymiary:

  • średnica: 280cm


Obrusy na stoły weselne

Stoły weselne muszą zostać odpowiednio udekorowane, aby ładnie się prezentowały. Podstawą będzie obrus, na którym zostaną postawione naczynia z posiłkami i napojami. Warto zadbać o to, aby został on dopasowany do pozostałych elementów dekoracyjnych. Oczywiście można postawić na klasykę, którą będzie biały obrus.Stanowi świetną bazę, wszystko do niego pasuje. Niezależnie od tego, w jakim stylu została urządzona sala weselna, jaki para młoda wybrała motyw przewodni, biały obrus stanie się niezawodny.

Jaki będzie odpowiedni obrus na stół?

Jako że stoły weselne są duże, to świetnie sprawdzi się biały obrus 280 cm. Zdecydowanie lepiej będzie kupić jeden duży niż dwa mniejsze, bo łączenia nie wyglądają zbyt estetycznie. Istotne jest dobranie zarówno odpowiedniego rozmiaru, jak i właściwego kształtu. Nieco inny sprawdzi się obrus na okrągły stół niż prostokątny lub kwadratowy. Znaczenie ma oczywiście kolorystyka obrusu weselnego, najlepiej będzie postawić na stonowane barwy. Polecić można przede wszystkim biały obrus ze względu na swoją uniwersalność. Psuje on do wszystkiego, więc odnajdzie się w każdej sali weselnej, niezależnie od wybranej stylistyki. Kolejną kwestią jest to, z jakich materiałów został uszyty obrus. W sprzedaży znajdują się modele z tkanin zarówno naturalnych, jak i syntetycznych. Q domowych wnętrzach najlepiej sprawdzają się obrusy z naturalnych tkanin ze względu na elegancki wygląd, szczególnie z niepowtarzalnymi wzorami. W przypadku stołów weselnych lepszym wyborem będzie jednak okrągły obrus z matowego materiału, wykonany w 100% z włókna sztucznego.

Na uroczystości weselnej nie brakuje kolorowych napojów i różnego rodzaju jedzenia, więc łatwo o zaplamienie obrusa. Można jednak się przed tym uchronić, dzięki czemu zachowa on swoje wysokie walory estetyczne przez długi czas i będzie mógł zostać ponownie wykorzystany. Z pomocą przychodzi obrus plamoodporny okrągły na stół weselny. Jest on niezwykle łatwy do utrzymania w czystości. Nawet jeśli pojawią się jakieś plamy, to nie będą one szpecić. Wystarczy sięgnąć po wilgotną szmatkę, aby błyskawicznie się ich pozbyć, bez żadnych chemicznych detergentów i specjalnych środków. Zaletą obrusu plamoodpornego jest także to, że nie wymaga prasowania. Wygląda idealnie przez cały okres użytkowania. Nie trzeba martwić się o to, że barwiący płyn wniknie w obrus i będzie trudny do wywabienia, bo jest on należycie chroniony przed zabrudzeniami. Obrus plamoodporny cechuje się dużą wytrzymałością, posłuży wobec tego przez długi czas, zachowując swoje walory estetyczne i użytkowe.

Zobacz także