LUSTRO pod świece Okrągłe Ø 20cm
search
  • LUSTRO pod świece Okrągłe Ø 20cm

LUSTRO pod świece Okrągłe Ø 20cm

17,98 zł
Brutto

Przepiękna lustrzana podstawka pod świece pozwoli stworzyć wyjątkowe aranżacje na stole weselnym!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przepiękna lustrzana podstawka pod świece pozwoli stworzyć wyjątkowe aranżacje na stole weselnym!

Opis:

  • okrągła podstawa pod świece o lustrzanej powierzchni

  • od dołu posiada podklejone trzy miękkie podkładki

Zastosowanie:

  • doskonała do designerskich dekoracji ze świecami

  • płomienie świec odbijające się w lustrzanej powierzchni tworzą zachwycający efekt

  • do dekoracji na podsawie można użyć też wazoników z kwiatami lub świeczkami pływającymi

Wymiary:

  • średnica: 20cm


Lustro pod świece na stół weselny

Prostota, która zachwyca efektem! Lustro pod świece na stół weselny odbije prawdziwe ciepło miłości i skupi na sobie uwagę siedzących przy stole weselników. Taka dekoracja jest rzadko spotykana, dlatego chcąc wyróżnić się oryginalną oprawą, warto skorzystać z tego pomysłu aranżacyjnego!

Lustrzana podkładka pod świece - kreatywna dekoracja

Jeśli obok eleganckiego szkła, wazonów z kwiatami i dekoracyjnych serwetek, pojawi się lustro pod świece na stół weselny, można być pewnym, że kompozycja zostanie zapamiętana! Ten efektowny dodatek, proponowany przez nasz sklep jest pomysłem, z którego można stworzyć wiele, barwnych aranżacji.

Jeżeli rozrzucone na stole piórka lub kryształki nie są w guście nowożeńców i chcieliby skorzystać z innego, ale równie eleganckiego rozwiązania - lustrzana podkładka pod świece jest czymś, z czego mogą zrobić wiele, ciekawych dekoracji. W jaki sposób?

Lustrzana taca może wydawać się banalna, ale światło, które odbija, kiedy postawi się na niej świece, tworzy bardzo romantyczny efekt. A gdzie romantyczna oprawa sprawdza się lepiej niż podczas wesela? Co więcej, dzięki niezobowiązującej kolorystyce i prostemu kształtowi, można ją wykorzystać w każdym motywie przewodnim, który wybiorą sobie małżonkowie.

Lustrzana podkładka pod świece - prosta, a tyle możliwości

Efektowne dodatki na selę weselną nie muszą być drogie. Lustro pod świece na stół weselny, proponowany w ofercie naszego sklepu jest oryginalną dekoracją, którą można nabyć za niewielkie pieniądze i jednocześnie korzystać z jego wielu możliwości. Jakich?

  • Dzięki prostym kształtom i uniwersalnej kolorystyce można dobierać różne dodatki, zgodne z motywem przewodnim uroczystości. Na lustrzanej tacy pięknie będą prezentowały się świece w towarzystwie zielonych wianków, piór lub kwiatów;
  • Kilka luster, umieszczonych w dowolnych częściach sali będzie tworzyło wyjątkową i niezwykle romantyczną scenerię;
  • Na lustrzanej podkładce można tworzyć różne kompozycje, korzystając z wielu dekoracji w tym szklanych, odwróconych do góry dnem kieliszków.

Zobacz także