LUSTRO pod świece Okrągłe Ø 20cm
search
  • LUSTRO pod świece Okrągłe Ø 20cm

LUSTRO pod świece Okrągłe Ø 20cm

17,98 zł
Brutto

Przepiękna lustrzana podstawka pod świece pozwoli stworzyć wyjątkowe aranżacje na stole weselnym!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Przepiękna lustrzana podstawka pod świece pozwoli stworzyć wyjątkowe aranżacje na stole weselnym!

Opis:

  • okrągła podstawa pod świece o lustrzanej powierzchni

  • od dołu posiada podklejone trzy miękkie podkładki

Zastosowanie:

  • doskonała do designerskich dekoracji ze świecami

  • płomienie świec odbijające się w lustrzanej powierzchni tworzą zachwycający efekt

  • do dekoracji na podsawie można użyć też wazoników z kwiatami lub świeczkami pływającymi

Wymiary:

  • średnica: 20cm


Lustro pod świece na stół weselny

Prostota, która zachwyca efektem! Lustro pod świece na stół weselny odbije prawdziwe ciepło miłości i skupi na sobie uwagę siedzących przy stole weselników. Taka dekoracja jest rzadko spotykana, dlatego chcąc wyróżnić się oryginalną oprawą, warto skorzystać z tego pomysłu aranżacyjnego!

Lustrzana podkładka pod świece - kreatywna dekoracja

Jeśli obok eleganckiego szkła, wazonów z kwiatami i dekoracyjnych serwetek, pojawi się lustro pod świece na stół weselny, można być pewnym, że kompozycja zostanie zapamiętana! Ten efektowny dodatek, proponowany przez nasz sklep jest pomysłem, z którego można stworzyć wiele, barwnych aranżacji.

Jeżeli rozrzucone na stole piórka lub kryształki nie są w guście nowożeńców i chcieliby skorzystać z innego, ale równie eleganckiego rozwiązania - lustrzana podkładka pod świece jest czymś, z czego mogą zrobić wiele, ciekawych dekoracji. W jaki sposób?

Lustrzana taca może wydawać się banalna, ale światło, które odbija, kiedy postawi się na niej świece, tworzy bardzo romantyczny efekt. A gdzie romantyczna oprawa sprawdza się lepiej niż podczas wesela? Co więcej, dzięki niezobowiązującej kolorystyce i prostemu kształtowi, można ją wykorzystać w każdym motywie przewodnim, który wybiorą sobie małżonkowie.

Lustrzana podkładka pod świece - prosta, a tyle możliwości

Efektowne dodatki na selę weselną nie muszą być drogie. Lustro pod świece na stół weselny, proponowany w ofercie naszego sklepu jest oryginalną dekoracją, którą można nabyć za niewielkie pieniądze i jednocześnie korzystać z jego wielu możliwości. Jakich?

  • Dzięki prostym kształtom i uniwersalnej kolorystyce można dobierać różne dodatki, zgodne z motywem przewodnim uroczystości. Na lustrzanej tacy pięknie będą prezentowały się świece w towarzystwie zielonych wianków, piór lub kwiatów;
  • Kilka luster, umieszczonych w dowolnych częściach sali będzie tworzyło wyjątkową i niezwykle romantyczną scenerię;
  • Na lustrzanej podkładce można tworzyć różne kompozycje, korzystając z wielu dekoracji w tym szklanych, odwróconych do góry dnem kieliszków.

Zobacz także