Zapachowa świeca w stylu boho. Wyjątkowa dekoracja stołu.
search
  • Zapachowa świeca w stylu boho. Wyjątkowa dekoracja stołu.

ŚWIECA/LAMPION zapachowa duża BOHO 12CM

30,98 zł
Brutto
Świeca zapachowa duża boho to piękna dekoracja ślubna. Możesz wybrać ją do udekorowania weselnego stołu, czy też stołu, gdzie będzie znajdować się pamiątkowa księga do wpisów gości. Tak naprawdę może mieć ona wszechstronne zastosowanie, a użytkowników zachwyca przede wszystkim design – lekki, zwiewny i pastelowy, czyli boho.
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Świeca zapachowa duża boho to piękna dekoracja ślubna. Możesz wybrać ją do udekorowania weselnego stołu, czy też stołu, gdzie będzie znajdować się pamiątkowa księga do wpisów gości. Tak naprawdę może mieć ona wszechstronne zastosowanie, a użytkowników zachwyca przede wszystkim design – lekki, zwiewny i pastelowy, czyli boho.

Opis:
  • Świeca zapachowa duża boho ma klasyczny kształt walca. Utrzymana jest w beżowo-białej kolorystyce, a na jej powierzchni widnieje jeszcze nadruk. Są to rośliny, zarówno liście, kłosy, żołędzie, jak i bazie, które tworzą sielską dekorację, idealnie wpisującą się w stylistykę boho. Na środku znajduje się jeszcze girlanda z płodów ziemi i gwiazd, a także wazon z baziami i ozdobnymi trawami.
  • Na powierzchni obwoluty świecy widnieje napis „Kochać”. Jest zapisany niczym odręcznym, ozdobnym pismem. Dalej znajduje się następujące rozwinięcie: „...to znaczy być światłem i ciepłem dla drugiego człowieka”. Bez wątpienia takie zdanie stanowi idealne dopełnienie dekoracji. Dzięki niemu nabiera ona głębszego wyrazu. W końcu odnosi się do wzajemnej życzliwości i chęci niesienia wsparcia i pomocy. W kontekście małżeństwa chodzi oczywiście o wsparcie małżonki lub małżonka.
Zastosowanie:
  • Bez wątpienia świeca zapachowa duża boho będzie piękną dekoracją ślubną wpisującą się w ekologiczne i naturalistyczne ozdoby. Gdy ślub i wesele urządzane są w stylu eko czy minimalistycznym doskonale się sprawdzą. Skomponuje się z innymi ozdobami utrzymanymi w podobnym stylu. Z serwetkami z pięknymi kwiatowymi grafikami, a także specjalnie wyselekcjonowanymi bukietami polnych kwiatów będą się świetnie prezentować. Te ostatnie mogą być wzbogacone o kłosy lub trawy ozdobne widoczne na świecy. Świeca może przydać się w trakcie podziękowania dla rodziców. Właściciele sal niechętnie podchodzą do zapalania świec ze względu na ryzyko pożarowe. Jednak w gwoli wyjątku pozwalają na zapalenie np. dwóch i przytrzymywanie ich przez małżonków w trakcie składania podziękowań. Oczywiście świece w stylu boho mogą być postawione obok każdego nakrycia. Można też opakować je w folię i położyć obok czekoladki z podziękowaniem. W ten sposób będą dopełnieniem prezentów dla gości.

Wymiary:

  • wysokość: 12 cm; średnica: 10 cm

Ważne:

  • Czas palenia ok. 60 h

Zobacz także