Czekoladka ślubna mleczna na upominek dla gości z różową etykietką. Idealnie sprawdzi się jako podziękowanie.
search
  • Czekoladka ślubna mleczna na upominek dla gości z różową etykietką. Idealnie sprawdzi się jako podziękowanie.
  • Aranżacja stołu weselnego w romantycznym wydaniu. Wzbogacona o nowoczesne dodatki do dekoracji wesela.

CZEKOLADKI ślubne personalizowane upominek dla gości Romantyczny Ślub 10szt

24,90 zł
Brutto

Podziękowanie dla gości weselnych w postaci słodkiego upominku - mlecznych czekoladek. Czekoladki wzbogacone o samoprzylepne, różowe etykietki sprawdzą się świetnie jako upominek dla bliskich osób. Mleczna czekoladka jest smaczna i z pewnością przypadnie do gustu każdego gościa. Warto zadbać o odpowiednie dodatki, które pozwolą Wam uzyskać niezwykły efekt aranżacji weselnego stołu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Podziękowanie dla gości weselnych w postaci słodkiego upominku - mlecznych czekoladek. Czekoladki wzbogacone o samoprzylepne, różowe etykietki sprawdzą się świetnie jako upominek dla bliskich osób. Mleczna czekoladka jest smaczna i z pewnością przypadnie do gustu każdego gościa. Warto zadbać o odpowiednie dodatki, które pozwolą Wam uzyskać niezwykły efekt aranżacji weselnego stołu. Czekoladki mogą być ułożone na talerzach gości, czy ten w odpowiednich pudełkach na prezenciki dla gości. Zaskoczcie bliskie osoby takim smacznym prezentem!

Prezent dla gości weselnych w postaci czekoladek mlecznych, wykonanych z wysokiej jakości belgijskiej czekolady. Czekoladki zapakowane są w złoty papierek, dzięki temu prezentują się one bardzo elegancko. Do czekoladek dołączone są samoprzylepne etykiety w pięknym różowym kolorze, które należy umieścić na czekoladkach. Dodatkowo na etykietach widnieje grafika przedstawiająca delikatną gałązkę. Dekoracyjną czcionką wykonamy napis skierowany do gości Dziękujemy. Poniżej znajduje się personalizacja, która obejmuje takie elementy jak imiona Pary Młodej oraz datę ślubu.

Czekoladki sprawdzą się jako smaczne podziękowanie dla gości weselnych. W elegancki sposób podziękujecie im za obecność w tym wyjątkowym dniu, otrzymane życzenia i prezenty. Czekoladki wzbogacone o efektowne etykietki z pewnością będą prezentować się elegancko i nowocześnie. Słodki upominek można wykorzystać również jako element dekoracyjny na weselnym stole. Z pewnością będą ciekawie prezentować się umieszczone na talerzach, czy obok nakryć gości przy stole. Dodatkowo można je umieścić w specjalnych pudełkach na upominki, czy w dużych szklanych naczyniach. Kolekcja Romantyczna prezentuje się nowocześnie i wpisuje się w najnowsze trendy ślubne, warto wówczas zadbać o takie odpowiednie dodatki na wesele!

Wymiary:

  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
  • grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g. 

Ważne:

  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • minimalna ilość do zamówienia to 3 zestawy, czyli 30 sztuk.

Zobacz także