Tabliczka z numerem stołu. Ciekawy dodatek na ślub.
search
  • Tabliczka z numerem stołu. Ciekawy dodatek na ślub.

TABLICZKA na stolik z personalizacją Forever Together (+biała ramka)

16,98 zł
Brutto
Dekoracja ślubna w postaci tabliczki personalizowanej. Z pewnością taki dodatek wzbogaci aranżację stołu, poprzez modny wzór graficzny z kolekcji Zauroczenie. Tabliczka będzie idealnie współgrać z pozostałymi ozdobami z tej kolekcji.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 4.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Tabliczka personalizowana Forever Together to elegancki dodatek do innych dekoracji na sali weselnej. Warto postawić na nią, gdy wybieracie układ z wieloma stolikami. W ten sposób zachowacie ergonomię i każdy gość z łatwością znajdzie wyznaczone miejsce. Taka tabliczka może być kompatybilna z planem rozsadzenia gości. 

Opis:

  • Tabliczka personalizowana Forever Together to plakat umieszczony w białej, drewnianej ramie. Widoczny jest na nim dekor z tej linii produktowej. Są to rozłożyste pąki kwiatowe w kolorach ciemnoróżowym, różowym. Na środku widać geometryczny kształt rombu, bez widocznych w całości bocznych krawędzi. Jednak jest on podkreślony różowym kolorem. W nim widoczna jest duża cyfra, która będzie oznaczała numer stolika. Jest ona pogrubiona i dekoracyjna, zatem powinna być widoczna z daleka. Ale to jeszcze nie wszystko.
  • Pod tą cyfrą umieścimy Wasze imiona przedzielone  łącznikiem „i”. W kolejnym wierszu nie zabraknie też daty ślubu i wesela, zapisanej mniejszą czcionką. Wszystkie treści są zapisane w kolorze fuksji. Tabliczka posiada praktyczną nóżkę, dzięki której łatwo można ją postawić na stoliku.     

Zastosowanie:

  • Chcecie aby Wasi goście weselni bez problemu znaleźli swoje miejsce na sali weselnej? Nie zawsze wystarczą same bileciki czy winietki. Jeśli wybraliście układ z mniejszymi stoliczkami, to potrzebny jest plan rozsadzenia przy wejściu z podziałem na numery stolików. Na owych stolikach możecie ustawić tabliczkę personalizowaną Forever Together z numerem. W ten sposób każdy spoglądając na tablicę i salę szybko znajdzie swoje miejsce. Nie będzie przy tym zamieszania i wszystko pójdzie sprawnie.
  • Bez wątpienia taka tabliczka zwiększa ergonomię sali weselnej. Może mieć zastosowanie także w trakcie zabaw. Wodzirej czy DJ może wybrać stolik czy stoliki, które wezmą w niej udział. Podział  na stoliki sprawdzi się także gdy pomiędzy tańcami organizujecie karaoke dla gości. Jeśli jakaś zabawa nie wymaga wyjścia na parkiet i może odbywać się przy stołach, to rywalizację ułatwi oznaczenie stolików numerkami. Taka tabliczka stanie się potem piękną pamiątką z wesela. Samą ramkę możecie wykorzystać w inny sposób.      
Wymiary:
  • 10 x 15cm

WAŻNE:
  • produkt personalizowany, wysyłany tylko po wpłacie na konto
  • minimalna ilość do zamówienia: 4 sztuki
 

Zobacz także