Zawieszki z personalizacją. Piękny dodatek dekoracyjny na butelkę alkoholu.
search
 • Zawieszki z personalizacją. Piękny dodatek dekoracyjny na butelkę alkoholu.

ZAWIESZKI na wódkę personalizowane Forever Together 10szt

18,98 zł
Brutto

Zawieszki z kolekcji Forever Together to elegancki sposób, by ozdobić szyjki butelek z alkoholem. Takie zawieszki możecie wykorzystać również w inny sposób. Warto zatem byście w nie zainwestowali, jeśli stawiacie na różową czy fuksjową kolorystykę w sali weselnej.  

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zawieszki z kolekcji Forever Together to elegancki sposób, by ozdobić szyjki butelek z alkoholem. Takie zawieszki możecie wykorzystać również w inny sposób. Warto zatem byście w nie zainwestowali, jeśli stawiacie na różową czy fuksjową kolorystykę w sali weselnej.   

Opis:

 • Zawieszki z kolekcji Forever Together są stylowe i praktyczne. Mają format bilecików z dziurką przez którą można przewlec sznurek czy też wstążkę. W ten sposób już są przygotowane do zawiązania na szyjkach butelek. Ich design zachwyca bogactwem kolorów i kwiatów. Dominuje róż, a także ciemny róż, ale są także akcenty zielonych liści.
 • Kwiaty widoczne na grafice są rozłożyste i symbolizują Wasze dojrzałe uczucie, a także początek małżeństwa. Są one przesłonięte dekorem rombu. Jego krawędzie są podkreślone kolorem ciemnego różu. W połączeniu z białym tłem figura prezentuje się niczym rozłożona serweta. Wewnątrz umieścimy okolicznościowe napisy. Na górze zawieszek będzie widniało zdanie: „Za zdrowie Wasze i Nasze!” Będzie zapisane dekoracyjną czcionką wyglądającą niczym odręczne pismo kaligraficzne. Poniżej zapiszemy pogrubioną czcionką Wasze imiona. W kolejnym wierszu znajdzie się jeszcze data Waszego dnia.         

Zastosowanie:

 • Zawieszki z kolekcji Forever Together doskonale sprawdzą się na wino. Jeśli organizujecie wesele, na którym będziecie podawać różne gatunki, to na odwrocie zawieszki możecie wpisać rocznik albo rodzaj wina czy też jego pochodzenie. Jeśli nie wynika to z etykiety, będzie to dobry dodatek. Gdy wszystko jest widoczne, to z tyłu możecie po prostu napisać kilka słów od siebie.
 • Oczywiście wino to nie jedyny trunek na który sprawdzą się zawieszki. Na pewno będą odpowiednie także na wódkę, zarówno tę rozkładaną na stolikach na sali weselnej, jak i wręczaną sąsiadom i znajomym za życzenia pod kościołem czy na trasie na salę weselną. W końcu zastawianie samochodu Państwa Młodych w wielu miejscach jest tradycją, a taka zawieszka sprawia, że alkohol zyskuje okolicznościowy charakter. Później możecie zachować choćby jedną i włożyć pomiędzy pamiątki z wesela. W końcu wszystkie dekoracyjne elementy warto zatrzymać, by przejrzeć je w dniu rocznicy i powspominać.       
Wymiary:
 • 6,5 cm x 10 cm.
Ważne:
 • zawieszki są produktem personalizowanym, dlatego wysyłka będzie zrealizowana po opłaceniu zamówienia,
 • cena dotyczy 10 sztuk zawieszek oraz 10 wstążek,
 • minimalna możliwa liczba zawieszek do zamówienia to dwa opakowania, czyli 20 sztuk,
 • wstążki na zawieszkach należy umieścić samodzielnie.

Zobacz także