Menu weselne z kolekcji Fioletowy Ślub. Rozpiska dań na ozdobnym papierze.
search
 • Menu weselne z kolekcji Fioletowy Ślub. Rozpiska dań na ozdobnym papierze.
 • Menu weselne z kolekcji Fioletowy Ślub. Rozpiska dań na ozdobnym papierze.
 • Menu weselne z kolekcji Fioletowy Ślub. Rozpiska dań na ozdobnym papierze.
 • Menu weselne z kolekcji Fioletowy Ślub. Rozpiska dań na ozdobnym papierze.
 • Menu weselne z kolekcji Fioletowy Ślub. Rozpiska dań na ozdobnym papierze.

MENU weselne Fioletowy Ślub

6,98 zł
Brutto

Menu z kolekcji Fioletowy Ślub to piękne dopełnienie weselnego stołu. Dzięki niemu goście będą przygotowani na kolejne dania. W końcu każdy lubi wiedzieć, czego może się spodziewać. Skompletujcie menu na każdy stół lub na każde nakrycie. W końcu je się także oczami i nawet prezentacja stołu jest ważna. 

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Menu z kolekcji Fioletowy Ślub to piękne dopełnienie weselnego stołu. Dzięki niemu goście będą przygotowani na kolejne dania. W końcu każdy lubi wiedzieć, czego może się spodziewać. Skompletujcie menu na każdy stół lub na każde nakrycie. W końcu je się także oczami i nawet prezentacja stołu jest ważna. 

Opis:

 • Menu z kolekcji Fioletowy Ślub jest ozdobione grafiką zawilców, które zwane są też anemony. Jest wykonane z trwałego papieru ozdobnego o większej gramaturze. Podobnie jak wizytówka jest dwustronne. Z jednej strony widnieje pełne menu weselne. Oczywiście poszczególne pozycje rozpoczynają się od obiadu z wyszczególnieniem poszczególnych dań. Kolejnym punktem w menu jest Zimny Bufet, a ostatnią Deser. Oczywiście jeśli Wasze menu składa się z kilku kolacji, to treść menu dopasujemy do tego właściwego. Miejsca jest wystarczająco, by zostały wymienione wszystkie pozycje. Będą one zapisane szarą czcionką, drukowanymi, ozdobnymi literami, tak by każdy bez problemu je przeczytał. Strona tytułowa także zawiera grafikę anemony, ale również Wasze inicjały przedzielone kreską, datę Waszego ślubu i wesela, a na końcu pełne imiona. Jest też duży napis „Menu” w lewym górnym rogu. Kwiaty znajdują się w prawym górnym i lewym dolnym rogu, co sprawia, że kompozycja jest niezwykle spójna.         

Zastosowanie:

 • Menu z kolekcji Fioletowy Ślub rozłożycie stroną tytułową na każdym nakryciu. Każdy chętnie po nie sięgnie i odwróci na drugą stronę, by sprawdzić, co zaserwujecie. Menu sprawi, że poszczególne osoby zapoznają się z daniami, które pojawią się na stole i od razu będą wiedzieć, czy znajdą dla siebie coś odpowiedniego oraz czy pojawią się ich ulubione potrawy. Menu można też postawić przy świeczniku na środku stołu, jeśli decydujecie się na mniejsze stoliczki. Lepiej jednak prezentuje się, gdy każdy gość ma je do dyspozycji. Menu anemony z kolekcji Fioletowy Ślub stworzy spójną aranżację z wizytówkami czy czekoladkami z tej samej linii produktowej. Na pewno stanie się też elementem ślubnego reportażu. Jeśli nie, to koniecznie musicie je zachować wśród ślubnych pamiątek. Dzięki temu gdy szczegóły zaczną się zacierać w pamięci, sprawdzicie swoje weselne menu czy też pokażecie je swoim dzieciom.       
Wymiary:
 • format: połowa A4

WAŻNE

 • skład menu w dokumencie tekstowym prosimy przesłać na maila: produkcja@sklepyoms.pl - prosimy o uważne sprawdzenie, skład będzie kopiowany bezpośrednio z przesłanego przez Państwa pliku

 • minimalna ilość do zamówienia: 12 sztuk