Dekoracja stołu w motywie kwiatów.
search
  • Dekoracja stołu w motywie kwiatów.
  • Papierowe kubeczki jednorazowe w kwiaty. Dekoracja stołu na panieński, ślub.
  • Kubeczki papierowe z grafiką kwiatów i liści.
  • Aranżacja stołu z motywem kwiatów.

KUBECZKI papierowe w kwiatki dekoracja stołu 10szt

13,98 zł
Brutto
Kubeczki papierowe z grafiką przedstawiającą kwiaty i listki. Piękny dodatek stołu na wieczór panieński, ślub, rocznicę ślubu i inne okazje!
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kubeczki papierowe z grafiką przedstawiającą kwiaty i listki. Piękny dodatek stołu na wieczór panieński, ślub, rocznicę ślubu i inne okazje!

  • Zestaw obejmuje 10 sztuk ozdobnych kubeczków papierowych. Na każdym z nich znajduje się atrakcyjna grafika, przedstawiająca kolorowe motywy roślinne. Ich kolorowe wzory wprowadzą atmosferę świeżości i radości, tworząc przyjemne otoczenie dla gości. Są lekkie i łatwe w użyciu. Można je szybko i wygodnie rozmieścić na stole, bez konieczności mycia czy przechowywania po użyciu. To oszczędność czasu i energii! Kubeczki są doskonałe nie tylko do podawania napojów, ale także sprawdzą się jako urocze pojemniki na przekąski lub słodkości. Wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów, co sprawia, że stanowią odpowiednią alternatywą dla plastikowych naczyń jednorazowych.
  • Zapomnij o nudnych, jednolitych kubeczkach papierowych! Te kubeczki papierowe z uroczą grafiką przedstawiającą kwiaty i listki to piękne dodatki na stół, które idealnie pasują na wieczór panieński, wesele, rocznicę ślubu i wiele innych okazji! Z ich użyciem w prosty sposób wykreujesz atrakcyjną dekorację na dowolną okoliczność. Te urocze kubeczki papierowe w kwiatki sprawią, że łatwo stworzysz magiczną atmosferę na każdej imprezie. Goście będą zachwyceni pięknymi motywami kwiatowymi i poczują się wyjątkowo. To także duże ułatwienie nie tylko w organizacji i planowaniu imprezy, ale też w sprzątaniu po niej! Kubeczki papierowe w kwiatki to nie tylko praktyczne naczynia, ale także stylowa i ekologiczna dekoracja stołu.
Wymiary:
  • pojemność: 270 ml,
  • 1 op. / 10 szt.

Zobacz także