Kieszonki na sztućce Złota Koronka. Dekoracja stołu na wesele.
search
  • Kieszonki na sztućce Złota Koronka. Dekoracja stołu na wesele.
  • KIESZONKI na sztućce Złota Koronka 25szt
  • KIESZONKI na sztućce Złota Koronka 25szt

KIESZONKI na sztućce Złota Koronka 25szt

26,98 zł
Brutto

Piękne kieszonki na sztućce z motywem złotej koronki - elegancki dodatek na stół weselny!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Piękne kieszonki na sztućce z motywem złotej koronki - elegancki dodatek na stół weselny!

Opis:

  • flizelinowe kieszonki na sztućce w białym kolorze zdobione złotym motywem
  • kieszonki są już złożone - gotowe do użycia

Zastosowanie:

  • kieszonki ułożone przy talerzach gości prezentują się subtelnie, lecz bardzo efektownie

Kieszonki na sztućce złote – praktyczna dekoracja stołu

Wesele to jedno z najważniejszych przyjęć w życiu. Nie dziwi więc dbałość o każdy szczegół w trakcie tej uroczystości: kwiaty, dekoracje stołów i krzeseł czy ozdobne kieszonki na sztućce. Każdy element wystroju jest nieodzowną częścią składową całego wizerunku przyjęcia. Aby udekorować salę weselną ze smakiem i kunsztem można skorzystać z pomocy specjalistów, którzy zaprojektują przystrojenie i oprawę pomieszczenia zgodnie z naszymi oczekiwaniami i w zgodzie z tym, w jakim stylu urządzona jest sala weselna.

Jakie wybrać kieszonki na sztućce weselne?

Jednym z elementów dekoracji sali weselnej jest odpowiednie i estetyczne rozmieszczenie zastawy stołowej oraz udekorowanie stołu nie tylko za pomocą kwiatów, ale również poprzez kieszonki na sztućce. Wykonane z flizeliny najwyższej jakości z naniesionym motywem złotej koronki tworzą niezwykle elegancką i gustowną oprawę stołu. Śnieżnobiały kolor kieszonek dodaje szyku i wytworności, a złoty, wyhaftowany akcent jest symbolem dobrego gustu i uhonorowania gości weselnych.

Można również użyć serwetek, które również są dostępne w opcji śnieżnobiałej flizeliny ze złotą koronką. Zarówno jedne jak i drugie produkty na sztućce weselne to nietuzinkowy element dekoracji, który sprawi, że sala weselna nabierze niepowtarzalnego charakteru. Warto również dodać, że kieszonki czy serwetki na sztućce to również bardzo praktyczny dodatek dla gości. W awaryjnej sytuacji bez problemu można łyżkę czy widelec odłożyć na taką serwetkę czy kieszonkę bez dyskomfortu i ryzyka poplamienia eleganckiego obrusu. Kolorystyka kieszonek na sztućce weselne najczęściej jest dopasowana do kwiatów i innych elementów wystroju sali. I choć serwetki złote, czy białe są najbardziej popularne, to istnieje oczywiście możliwość skomponowania ich według własnych preferencji i osobistego projektu.

Gdzie zamówić serwetki na sztućce?

Zamówienie kieszonek na sztućce możemy zlecić osobie odpowiedzialnej za udekorowanie sali weselnej, jak i również zakupić je indywidualnie w sklepie ze stacjonarny lub internetowym specjalizującym się w artykułach z wyposażenia wnętrz. Ich koszt jest niewielki, a efekt końcowy zachwyci gości i sprawi, że przyjęcie zostanie zapamiętane jako wytworne z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Zobacz także