Kieszonka personalizowana imionami Pary Młodej i datą ślubu. Nowoczesna dekoracja stołu.
search
  • Kieszonka personalizowana imionami Pary Młodej i datą ślubu. Nowoczesna dekoracja stołu.

KIESZONKA na sztućce biała personalizowana Nowoczesny Ślub

8,99 zł
Brutto

Nowoczesna kieszonka to więcej niż tylko uchwyt na sztućce – jest to przemyślany element, który integruje się z całością weselnego wystroju. Biała tkanina stanowi idealne tło dla personalizowanego napisu z imionami i datą, co czyni każde miejsce przy stole bardziej osobistym. Ta mała dekoracja nie tylko ułatwia gościom organizację, ale także stanowi część większej historii dnia ślubu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 30.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kieszonka na sztućce to praktyczny dodatek do weselnego stołu, który łączy funkcjonalność z osobistym akcentem. To drobny detal, który ma duże znaczenie dla wyglądu weselnego stołu. Wygodna w użyciu, zapewnia czystość i porządek, jednocześnie podnosząc estetykę stołu.

Biała, ze świeżym wyglądem, jest tłem dla personalizowanego elementu – napisu z imionami państwa młodych i datą ich ślubu. Nie tylko uporządkuje sztućce, ale także doda do wystroju wyjątkowego charakteru. Zaprojektowana, by współgrać z każdym stylem dekoracji, kieszonka na sztućce jest subtelnym, ale zauważalnym szczegółem, który dodaje harmonii do aranżacji stołu. Jest wystarczająco wszechstronna, by pasować do różnych kształtów i rozmiarów sztućców, jednocześnie zachowując schludny i uporządkowany wygląd każdego nakrycia.

Po zakończeniu przyjęcia, kieszonka może zostać jako miła pamiątka dla gości. Może służyć jako zakładka do książki lub być eleganckim dodatkiem do domowego stołu, przypominającym o pięknych chwilach spędzonych na weselu.

Wymiary:

  • 20 cm x 10 cm.

Ważne:

  • Minimalna możliwa do zamówienia ilość kieszonek to 30 sztuk.