Księga gości weselnych na wpisy, życzenia i zdjęcia. Personalizowana księga ślubna.
search
  • Księga gości weselnych na wpisy, życzenia i zdjęcia. Personalizowana księga ślubna.

KSIĘGA GOŚCI weselnych na życzenia zdjęcia Nowoczesny Ślub BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Księga gości, która będzie skarbnicą osobistych przesłań od bliskich i przyjaciół. Każda przewrócona strona przyniesie parze młodej powrót do chwil radości i celebracji ich związku, dając im coś cennego do przeglądania w kolejnych latach ich wspólnej podróży. Biała okładka z subtelnym napisem stanowi eleganckie tło dla ciepłych słów, a kartki w środku dodają głębi i charakteru każdej zapisanej myśli.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ta księga gości to praktyczny akcent nowoczesnego ślubu, zapewniający gościom miejsce do wyrażania swoich życzeń i dzielenia się wspomnieniami. Czystość i prostota designu księgi sprawiają, że każdy wpis, niezależnie od stylu, wyróżnia się i zostaje zauważony.

Księga gości weselnych z białymi lub czarnymi kartkami to wyjątkowy element, który pozwala zapisać życzenia i wspomnienia od serca. Z prostą, białą okładką i minimalistyczną typografią, jest płótnem dla myśli i emocji gości. Dostępność kartek w dwóch kolorach daje możliwość personalizacji każdej wypowiedzi, a także tworzenia oryginalnych wpisów. Wewnętrzne strony księgi zachęcają do zostawienia zarówno tradycyjnych życzeń, jak i bardziej twórczych form wyrazu, takich jak rysunki czy wklejone zdjęcia. To sposób, by każdy gość mógł wnieść własny, unikatowy wkład do tej trwałej pamiątki. 

Gdy świętowanie się zakończy, księga gości stanie się bezcennym zbiorowiskiem osobistych dedykacji, które nowożeńcy będą cenić przez lata. Jest to nie tylko zbiór wpisów i życzeń, ale kronika doświadczeń, wzruszeń i humoru, która staje się nieodłącznym elementem domowej historii.

Wymiary:

  • 22cm x 31cm
  • 50 kartek (100 stron)