Nutella w słoiczku na podziękowanie ślubne dla gości.
search
  • Nutella w słoiczku na podziękowanie ślubne dla gości.

NUTELLA mini oryginalne podziękowanie dla gości Nowoczesny Ślub

8,98 zł
Brutto

Słoiczki Nutella z indywidualnymi etykietami to pomysłowy upominek dla gości, który dostarcza słodkiej radości na każdym weselu. Dostosowane etykiety tworzą spójny i personalny akcent, który łączy tradycyjne podziękowanie z nowoczesnym gustem. Niewielki rozmiar słoiczków sprawia, że są one idealne do zabrania do domu i wywołują przyjemne skojarzenia z weselną uroczystością.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Mini słoiczki Nutella jako podziękowanie dla gości to słodki sposób na wyrażenie wdzięczności za wspólnie spędzony czas. Każdy słoiczek zawiera krem czekoladowy, który może być świetnym początkiem dnia lub słodkim zakończeniem wieczoru dla każdego z gości. To sympatyczny sposób na podziękowanie gościom, który jest zarówno oryginalny, jak i apetyczny.

Każdy słoiczek jest ozdobiony spersonalizowaną etykietą z imionami państwa młodych i datą ślubu, co dodaje osobistego charakteru do tego popularnego smakołyku. Jest to zarówno praktyczny, jak i przyjemny upominek, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzach odbiorców. Czekoladowy smak Nutelli, ukochany przez wiele osób, sprawia, że jest to podarunek, którym goście będą mogli cieszyć się w domowym zaciszu. Mała słodkość jest idealna do degustacji jako dodatek do porannych naleśników lub po prostu jako przyjemność do skosztowania w każdej chwili.

Gdy słoiczek zostanie opróżniony, może on służyć jako uroczy pojemnik na małe przedmioty. Jest to podarunek, który łączy praktyczność z przyjemnością i może być miłą pamiątką po weselu. Słoiczki są wygodne do przechowywania i mogą być łatwo zabrane w podróż jako słodki przysmak na drogę. 

Wymiary:

  • Nutella 25 g.

Ważne:

  • Etykiety do samodzielnego umieszczenia na wieczkach.
  • Cena obejmuje 1 słoiczek i 1 naklejkę,
  • minimalna możliwa do zamówienia ilość to 12 sztuk.