Miętówki w opakowaniu na ślubne podziękowanie dla gości.
search
  • Miętówki w opakowaniu na ślubne podziękowanie dla gości.

MIĘTÓWKI ślubne cukierki podziękowanie Nowoczesny Ślub (+etykieta)

8,98 zł
Brutto

Miętówki ślubne w białym pudełku z personalizowaną etykietą to sympatyczny upominek dla gości, który zapewnia świeży powiew radości. Każde pudełko, ozdobione imionami młodej pary oraz datą ich ślubu, to mały, ale wyrazisty akcent, który dodaje do ślubnej atmosfery odrobinę słodyczy.  Proste i czyste w formie, pudełka z miętówkami łatwo wpasowują się w dowolną estetykę weselną, stanowiąc dyskretny, ale miły element aranżacji. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Miętówki ślubne to przyjemny sposób na podziękowanie gościom za obecność na nowoczesnym ślubie. Cukierki są doskonałym przerywnikiem między weselnymi daniami, zapewniając orzeźwienie i słodką chwilę relaksu.

Elegancko zapakowane w białe pudełko z personalizowaną etykietą, zawierającą imiona państwa młodych i datę ich wyjątkowego dnia, cukierki są miłym gestem, który każdy gość może docenić. Słodki, orzeźwiający smak miętówek to doskonałe uzupełnienie wspaniałego dnia. Pudełko z miętówkami jest nie tylko praktycznym podarunkiem, ale także ładnie prezentuje się na weselnym stole. Może służyć jako element dekoracyjny oraz jako drobny, ale smakowity upominek. Prosty design pudełka z łatwym dostępem do cukierków to przemyślany detal, dzięki któremu goście mogą cieszyć się prezentem w drodze do domu.

Puste pudełko po miętówkach może znaleźć drugie życie jako pojemnik na drobne przedmioty. To sposób, by wspomnienia związane z tym dniem pozostały żywe, a podziękowanie za udział w uroczystości miało dłuższy wymiar. Miętówki są wystarczająco małe, aby zmieścić się w kieszeni lub torebce, co pozwala gościom na cieszenie się nimi w dowolnym momencie.

Wymiary:

  • średnica: 4,6cm; wysokość: 1,4cm

Ważne:

  • etykiety do samodzielnego umieszczenia.