Menu z rozpiską dań na wesele.
search
  • Menu z rozpiską dań na wesele.
  • Menu z rozpiską dań. Nowoczesny kształt.

MENU rozpiska dań półkole Nowoczesny Ślub 2szt

19,98 zł
Brutto

Menu ślubne w formie półkola to innowacyjne podejście do prezentacji dań, które zaskoczy gości swoją niebanalną formą. Umieszczone na talerzach, nie tylko informują o przysmakach czekających na uczestników świętowania, ale również stanowią element dekoracyjny, wnosząc do ślubnej estetyki dodatkową warstwę wizualną. Są symbolem troski gospodarzy o detale, które tworzą niezapomniane wrażenia.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 4.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Stylowe i nowatorskie menu w kształcie półkola to kluczowy element dekoracyjny, który doda charakteru każdemu przyjęciu ślubnemu. Zaprojektowane z myślą o nowoczesnych parach, które cenią sobie oryginalność i przejrzystość, te karty menu łączą funkcjonalność z estetycznym wyglądem. 

Delikatna forma harmonijnie współgra z zaokrąglonymi liniami zastawy stołowej, tworząc spójny wizualnie zestaw. Zastosowanie stonowanej kolorystyki podkreśla współczesny charakter uroczystości, jednocześnie zachowując neutralność, która pozwala na łatwe wpasowanie się w różnorodne motywy dekoracyjne. Dzięki możliwości personalizacji, każda para ma okazję dostosować treść do własnego stylu.

Przyjęcie ślubne to nie tylko uroczystość, ale i wyrafinowane doświadczenie kulinarne, które za pomocą tych menu staje się jeszcze bardziej zapadające w pamięć. Rozkładane na talerzu, stają się częścią aranżacji stołu, jednocześnie zapraszając gości do odkrywania kulinarnych aspektów wieczoru.

Informacje:

  • cena dotyczy 2 sztuk menu w kolorach przedstawionych na zdjęciach.

Zobacz także