Bilecik personalizowany na ślubne podziękowanie dla gości.
search
  • Bilecik personalizowany na ślubne podziękowanie dla gości.

BILECIK personalizowany podziękowanie ślubne Nowoczesny Ślub

1,50 zł
Brutto

Ten bilecik to symboliczna forma podziękowania dla tych, którzy byli świadkami i wspierali parę młodą w ich drodze do ołtarza. Z prostym, ale serdecznym słowem "Dziękujemy", każdy odbiorca poczuje ciepło i wdzięczność, które para chce przekazać. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Złoty pastel
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ten personalizowany bilecik ślubny jest prostą, ale i przemyślanym sposobem do wyrażenia wdzięczności tym, którzy uczestniczyli w jednym z najważniejszych dni w życiu pary. Nawet długo po zakończeniu uroczystości, będzie on przypomnieniem o wspólnie spędzonym czasie i radosnym świętowaniu miłości.

Odcienie brązu tworzą wyrazistą kompozycję, która podkreśla wagę przekazu, a zarazem doskonale komponuje się z każdym stylem weselnym. Na tle spokojnych, ziemistych odcieni, eleganckie litery nazwisk nowożeńców dodają blasku każdej wiadomości. Data ślubu, znajdująca się na dole, jest przypomnieniem o tym pięknym dniu. Elegancka czcionka napisu "Dziękujemy" mówi więcej niż tysiąc słów, przekazując uczucia uznania i pamięć o wspólnie spędzonych chwilach. Jest to idealny sposób na wyrażenie szczerych podziękowań w stosunku do bliskich. Bileciki dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych, z przewagą albo koloru ceglanego, albo pastelowo-złotego. Aby poprawnie zamówić bileciki, należy zaznaczyć odpowiedni wariant kolorystyczny, który bardziej odpowiada Waszym wymaganiom estetycznym. Kolor bilecików zaznaczyć można dzięki specjalnej rubryce.

Taki bilecik to doskonały dodatek do ślubnych podziękowań — może towarzyszyć kwiatom, upominkom lub być samodzielną kartą, która zostanie z gośćmi jako pamiątka. To dowód na to, że każdy gest i obecność na ślubie mają niezmierzoną wartość.

Wymiary:

  • 8,5 cm x 5,5 cm

Ważne:

  • minimalna możliwa do zamówienia ilość bilecików to 20 sztuk.

Zobacz także