ŁADOWARKA indukcyjna Podziękowanie dla Najlepszego Świadka
search
  • ŁADOWARKA indukcyjna Podziękowanie dla Najlepszego Świadka
  • ŁADOWARKA indukcyjna Podziękowanie dla Najlepszego Świadka

ŁADOWARKA indukcyjna Podziękowanie dla Najlepszego Świadka

55,98 zł
Brutto
Szukacie czegoś specjalnego na podziękowania dla świadków? Coś, co będzie przypominało o ślubie, a jednocześnie będzie nowoczesnym, przydatnym gadżetem? Ładowarka indukcyjna z dedykacją to najlepszy wybór, który spełni Wasze oczekiwania
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szukacie czegoś specjalnego na podziękowania dla świadków? Coś, co będzie przypominało o ślubie, a jednocześnie będzie nowoczesnym, przydatnym gadżetem? Ładowarka indukcyjna z dedykacją to najlepszy wybór, który spełni Wasze oczekiwania

Opis:
  • Ładowarka indukcyjna ma kwadratowy kształt, wygląda jak podstawka, jest wygodna w użyciu. Dzięki niej ładowanie smartfona będzie wygodniejsze. Ładowarkę podłącza się do źródła zasilania, a na nią wystarczy położyć telefon i gotowe! Tryb ładowania możliwy jest poprzez podłączenie telefonu to ładowarki za pomocą kabla.
  • Oryginalnym akcentem na ładowarce jest tematyczny nadruk na powierzchni. Jest to podziękowanie dla świadka, w formie napisu oraz tematycznej grafiki. Napis na powierzchni ładowarki brzmi: NAJLEPSZY ŚWIADEK NA ŚWIECIE. Dopełnieniem jest grafika w męskim stylu z przyjacielskim uściskiem męskich, muskularnych dłoni. Grafika na ładowarce jest bardzo wymowna i idealnie oddaje charakter podziękowań i relacji, która łączy pana młodego i świadka.
Zastosowanie:
  • Ładowarka indukcyjna to doskonały pomysł na prezent dla świadka. Jeśli ceni on praktyczne gadżety, które przydadzą się na co dzień, to nasza płytka do ładowania telefonu z pewnością go ucieszy. Wystarczy, że świadek położy swój telefon na ładowarce, która wyglądem przypomina podkładkę i smartfon zacznie się ładować. Z pewnością to wygodne rozwiązanie dla osoby, która nie lubi być ograniczonym kablami.
  • Warto wspomnieć, że ładowarka indukcyjna posiada również zdobienie, które będzie przypominało świadkowi, z jakiej okazji otrzymał gadżet w prezencie. Ładowarka jest lekka i niewielkich rozmiarów, dlatego wszędzie się zmiesić. Można ją przechowywać w torbie na laptop, nie będzie też zajmowała miejsca podczas podróży. Z pewnością w walizce znajdzie się miejsce dla niej.
Wymiary:
  • powierzchnia ładowarki 9 cm x 9 cm,
  • w zestawie znajduje się kabel USB do podłączenia ładowarki.

Indukcyjna ładowarka dla świadka

Ślub to bez wątpienia wydarzenie, które zapisze się w pamięci na całe życie. To w końcu dzień, który wyznacza koniec beztroskiego życia i szalonych zabaw – życie po ślubie, choć równie ciekawe, co życie singla, wiąże się jednak z zupełnie innymi obowiązkami i wyzwaniami, którym należy stawić czoła. Od teraz Para Młoda będzie musiała nauczyć się wspólnie żyć i opiekować się sobą nawzajem. Ten przełomowy moment, jakim jest uroczystość ślubna, poprzedzają jednak długie przygotowania. Zaangażowani są w nie zwykle także wybrani przez Parę Młodą świadkowie. Nie da się ukryć, że to właśnie decyzja o tym, kto będzie towarzyszył im podczas najważniejszego dnia w życiu, jest kluczowa i stanowi jedno z ważniejszych zadań podczas planowania ślubu i wesela. Chcąc więc wynagrodzić najbliższym zmagania związane z dopięciem wszystkiego na ostatni guzik, dobrym rozwiązaniem będzie podziękowanie dla świadka. Ładowarka indukcyjna sprawdzi się w tym celu idealnie.

Świadkowie – nieodłączni towarzysze Pary Młodej

Świadkami zostają zwykle ludzie, które odgrywają szczególnie ważną rolę w życiu Pary Młodej. Koniecznie muszą to być osoby bliskie i godne zaufania – nie bez powodu na świadków często wybiera się rodzeństwo, kuzynostwo czy najbliższych przyjaciół. Nad tymi osobami ciąży bowiem wiele obowiązków związanych z przygotowaniami weselnymi. To właśnie ich pomoc jest kluczowa, gdyż to dzięki niej możliwe jest dopilnowanie wszystkiego, co ważne, tak aby podczas tego dnia nic nie zakłóciło spokoju Pary Młodej. Bez wątpienia świadkom należą się więc szczere podziękowania. Choć słowo „dziękuję” wyraża więcej niż tysiąc słów, to jednak dobrym zwyczajem jest podarowanie swoim najbliższym także drobnego podarunku, który podkreśli, jak istotna była ich obecność oraz pomoc w przygotowaniach. Dostępna w naszym sklepie internetowym bezprzewodowa ładowarka dla świadka znakomicie sprawdzi się jako prezent dla ważnej osoby.

Indukcyjna ładowarka dla świadka

W obecnych czasach ciężko wyobrazić sobie kogoś, kto na co dzień nie korzystałby ze smartfona. To właśnie za jego pomocą możliwe jest wykonywanie służbowych obowiązków, utrzymywanie kontaktu z bliskimi czy oddawanie się rozrywce. Wysokiej jakości personalizowana indukcyjna ładowarka dla świadka będzie strzałem w dziesiątkę – warto jednak wcześniej upewnić się, że telefon osoby, którą zamierza się obdarować, umożliwia indukcyjne ładowanie.

Zobacz także