Skórzany, brązowy brelok do kluczy z imiennym podziękowaniem dla Świadka.
search
  • Skórzany, brązowy brelok do kluczy z imiennym podziękowaniem dla Świadka.

BRELOK skórzany do kluczy Prezent Dla Świadka

44,98 zł
Brutto
Brelok skórzany na klucze to elegancki upominek dla Świadka, który doskonale wyrazi wdzięczność za pomoc w przygotowaniach do ślubu i wesela. W dobrym tonie jest podziękować bliskim za pomoc podczas najważniejszej nocy w życiu. To Świadek pilnuje, by gościom niczego nie zabrakło na stołach, to on wraz ze Świadkową stoją na straży, by wszystko udało się po myśli Pary Młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Brelok skórzany na klucze to elegancki upominek dla Świadka, który doskonale wyrazi wdzięczność za pomoc w przygotowaniach do ślubu i wesela. W dobrym tonie jest podziękować bliskim za pomoc podczas najważniejszej nocy w życiu. To Świadek pilnuje, by gościom niczego nie zabrakło na stołach, to on wraz ze Świadkową stoją na straży, by wszystko udało się po myśli Pary Młodej. Specjaliści od naprawiania kryzysowych sytuacji zasługują na wyjątkowe podziękowanie, które jednocześnie będzie fajną, praktyczną pamiątką!

Opis:
  • Brelok skórzany w kolorze brązowym. Ma formę paska przewleczonego przez kółko do kluczy i spięty za pomocą eleganckiego nitu. Na pasku wykonamy specjalnie dla Was personalizowane podziękowanie: "(Imię) Najlepszy Świadek". Zakończymy je symbolem muchy od garnituru. Nadruk wykonany jest metodą najwyższej jakości, która doskonale oddaje najmniejsze szczegóły. Mega trwałość gwarantowana przez długie lata. 

Zastosowanie:

  • Dzień ślubu jest zawsze jednym z najbardziej stresujących w naszym życiu. Dlatego, zgodnie ze zwyczajem, Para Młoda ma niezastąpioną pomoc w postaci świadkowej i świadka. To oni pomagają w wyborze stroju ślubnego, pomagają wybierać menu weselne czy załatwiać formalności związane ze ślubem i weselem. Są nieocenioną pomocą, ale też duchowym wsparciem w ciężkich chwilach. Nie można też zapomnieć o przygotowaniach wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Ta spora ilość zadać bojowych kończy się dopiero w noc zaślubin, po weselu. Ponieważ bycie Świadkiem to ogromny obowiązek, w dobrym tonie jest podziękowanie przyjaciołom za pomoc. Imienne pamiątki o osobistym charakterze sprawią, że zapamiętają oni Wasze wesele na bardzo długo. I jeszcze długo po nim będą czuć się docenieni i wyróżnieni.

  • Skórzany brelok na klucze to praktyczny upominek, który Wasz Świadek będzie mógł nosić zawsze przy sobie. Dzięki nim zawsze łatwo odnajdzie klucze, a pamięć o Waszym przyjęciu będzie mu towarzyszyć zawsze i wszędzie. Wybierając prezent dla Świadka, nie zapomnijcie o podziękowaniu dla Świadkowej. Koniecznie wybierzcie dla obojga przyjaciół coś wyjątkowego!

Wymiary:

  • długość paska: 11cm; szerokość paska: 2cm


Brelok skórzany do kluczy dla świadka

Jaki jest idealny prezent dla świadka, który od wielu miesięcy wspiera zakochanych i pomaga przy organizacji wymarzonego ślubu? Wybór konkretnego podarunku, choć zależy przede wszystkim od gustu obdarowywanej osoby, powinien być dobrze przemyślany. Za pomocą oryginalnego upominku można w łatwy sposób docenić bliską osobę i pokazać jej, ile dla nas znaczy jej obecność. Świadek to bez wątpienia człowiek, bez którego ślub nie miałby racji bytu! Warto więc pokazać mu, jak ważną rolę pełni w naszym życiu, przekazując w jego ręce oryginalny prezent. Brelok dla świadka sprawdzi się w tym przypadku doskonale – jest nie tylko praktyczny, ale także bardzo ładny, wobec czego obdarowana osoba z pewnością ucieszy się na jego widok. Dostępny w naszym sklepie internetowym brelok skórzany do kluczy dla świadka to upominek, za pomocą którego można znakomicie wyrazić wdzięczność za pomoc w przygotowaniach do najważniejszego dnia w życiu zakochanych.

Brelok do kluczy – praktyczny i elegancki

Kupowanie prezentów dla bliskich często jest zadaniem o wiele trudniejszym, niż mogłoby się wydawać – szczególnie w przypadku, kiedy obdarowywaną osobą jest mężczyzna. Panowie zwykle wszystko mają i absolutnie niczego nie potrzebują – chcąc wymyślić idealny podarunek, trzeba się więc nieco nagłowić. Z pomocą przychodzi oferta naszego sklepu internetowego, która pełna jest ciekawych podarunków. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszy się brelok z grawerem dla świadka. Wykonany ze skóry w kolorze brązowym, posiada na sobie stosowne podziękowanie. Całość wykonana została z największą precyzją tak, aby osoba, która otrzyma prezent była z niego w pełni zadowolona. Nadruk z kolei stworzony został za pomocą metody oferującej najwyższą jakość, wobec czego brelok z powodzeniem będzie mógł służyć świadkowi przez wiele długich lat i stale przypominać o tym niezapomnianym dniu.

Łatwy sposób na docenienie świadka

Każdy lubi czuć się potrzebny – szczególnie jeśli włożył całe serce w pomoc przy organizacji ceremonii zawarcia związku małżeńskiego. Nie bez powodu mówi się, że świadek to człowiek do zadań specjalnych. Warto więc odpowiednio wynagrodzić jego stres i nieprzespane noce, przekazując w jego ręce oryginalny podarunek. Brelok do kluczy na prezent dla świadka sprawdzi się doskonale! Ten praktyczny upominek pomoże mu w łatwy sposób odnaleźć zagubione klucze, tak aby zawsze mieć je przy sobie. Czyż to nie cudowny pomysł na niezapomniany upominek dla swojego bliskiego przyjaciela?

Zobacz także