Piersiówka z haczykiem do kluczy. Prezent dla świadka na ślubie.
search
  • Piersiówka z haczykiem do kluczy. Prezent dla świadka na ślubie.

PIERSIÓWKA z haczykiem do kluczy Podziękowanie dla Świadka

32,98 zł
Brutto
Piersiówka z haczykiem do kluczy to unikalny prezent, który możecie podarować Waszemu Świadkowi w podziękowaniu za pomoc przy organizacji wesela. Oryginalny design prezentu z pewnością zachwyci Waszego przyjaciela oraz pozwoli mu poczuć się wyróżnionym i wyjątkowym. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Piersiówka z haczykiem do kluczy to unikalny prezent, który możecie podarować Waszemu Świadkowi w podziękowaniu za pomoc przy organizacji wesela. Oryginalny design prezentu z pewnością zachwyci Waszego przyjaciela oraz pozwoli mu poczuć się wyróżnionym i wyjątkowym. Podarujcie mu praktyczny gadżet, który uratuje go w stresujących chwilach. Dzięki piersiówce, zawsze będzie on miał pod ręką łyk ulubionego trunku, by wybawić go z trudnych sytuacji :)

Opis:
  • Piersiówka w formie breloka do kluczy. Na jej powierzchni przygotujemy elegancką grafikę geometryczną z napisem "(Imię) Najlepszy Świadek)". Pod spodem znajdzie się elegancka muszka. Nadruk wykonujemy świetną jakościowo, nowoczesną metodą, która pozwala wykonywać nadruki z dbałością o najmniejsze szczegóły.

  • Zakrętka piersiówki zakończona jest metalowym haczykiem, który można przyczepić do kluczy. Będzie tedy ona pełnić rolę breloka.

Zastosowanie:

  • Przygotowania do ślubu to najbardziej stresująca część tego przedsięwzięcia. Świadkowa i Świadek są nieocenioną pomocą dla Pary Młodej, która pomaga im przebrnąć przez formalności związane ze ślubem, czy podejmować Parze Młodej decyzje związane z przebiegiem uroczystości. Świadkowe pomagają Pannom Młodym w wyborze sukni ślubnej, a Świadkowie pomagają Panom Młodym wybierać alkohol na wesele. Pamiętajmy też o organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich. Ta niezwykła rola, jaką jest bycie Świadkiem na weselu najbliższych osób zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie i podziękowanie. Imienny gadżet pamiątkowy z pewnością sprawi, że Świadek poczuje się ogromnie doceniony.

  • Unikalna piersiówka z haczykiem do kluczy to fajny, praktyczny upominek, który Wasz Świadek będzie mógł nosić wszędzie ze sobą. Pomoże mu ona w znajdowaniu kluczy, a jej zawartość zawsze pobudzi go do działania w podbramkowych sytuacjach ;)  Wybierając prezent dla Świadka, nie zapomnijcie o podziękowaniu dla Świadkowej. Koniecznie wybierzcie dla obojga przyjaciół coś wyjątkowego, co będzie im przypominać o Waszej uroczystości. Taka pamiątka nie tylko pozwoli wyrazić wdzięczność i podziękowanie za poświęcony Wam czas, ale będzie też uroczą pamiątką przypominającą Świadkowi o fantastycznej zabawie na Waszym weselu.

Wymiary:

  • pojemność: 30ml

Zobacz także