Wianek dla druhny i małej druhenki. Fioletowy wianek kwiatowy.
search
  • Wianek dla druhny i małej druhenki. Fioletowy wianek kwiatowy.
  • Kwiatowy wianek w fioletowej kolorystyce. Gadżet dla druhny i małej druhny.
  • Wianek z fioletowymi kwiatami dla druhny. Uniwersalny rozmiar.

WIANEK z fioletowymi kwiatami ozdoba włosów w stylu boho

64,98 zł
Brutto
Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary, która decyduje się na powiedzenie sobie sakramentalnego „tak”. Ten dzień powinien być wyjątkowy i niezwykle ważna jest oprawa całego wydarzenia. 
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary, która decyduje się na powiedzenie sobie sakramentalnego „tak”. Ten dzień powinien być wyjątkowy i niezwykle ważna jest oprawa całego wydarzenia. Dotyczy to zwłaszcza momentu wejścia do kościoła i wyjścia ze świątyni. Warto stworzyć swoisty orszak ślubny z druhnami i druhenkami. Wówczas można wybrać dla nich odpowiednie kreacje, a do nich dobrać wianki dla druhen. Doskonałą propozycją może być wianek dla druhny z fioletowymi akcentami w stylu boho.

Opis:

  • Wianek dla druhenki i druhny ma uniwersalny rozmiar, zatem doskonale sprawdzi się zarówno dla małej, jak i nieco starszej dziewczynki pełniącej tę rolę. Warto zwrócić uwagę na jego wykonanie z dbałością o każdy szczegół. Wianek dla druhenki zdobiony jest sztucznymi kwiatami we fioletowym, fuksjowym i białym kolorze. Widoczne są też zielone akcenty imitujące zielone listki, a także białe, rozłożyste, drobne listki. Wianek kwiatowy na głowę jest ponadto zdobiony satynową wstążką we fioletowym kolorze. Oplata ona wianek na całej jego długości.

Zastosowanie:
  • Wianek dla druhny uświetni moment wejścia druhny do kościoła. Druhenki z wiankami na głowie będą też sypać kwiaty w czasie wyjścia z kościoła. Wianki dla druhen można dopasować do kompozycji florystycznych na ślub. Jeśli są utrzymane w białej, różowej i fioletowej kolorystyce, sprawdzą się idealnie. Wianki kwiatowe na głowę w stylu boho będą pasować na ślub i wesele w takiej stylistyce.

  • Wianek sprawdzi się jako gadżet na wieczór panieński dla dziewczyn, jak również dla przyszłej Panny Młodej. Kwiatowy wianek będzie pięknie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach podczas sesji zdjęciowej. Panna Młoda będzie mogła wykorzystać wianek również podczas przyjęcia weselnego, czy na poprawiny.
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny

Zobacz także