Grzebyk ślubny to piękna ozdoba do włosów dla Panny Młodej.
search
  • Grzebyk ślubny to piękna ozdoba do włosów dla Panny Młodej.
  • Grzebyk ślubny to piękna ozdoba do włosów dla Panny Młodej.

GRZEBYK ślubny do włosów dla Panny Młodej Jane

34,98 zł
Brutto

Przepiękna ozdoba ślubna do włosów, zakończona grzebykiem, który wpina się we włosy to idealne dopełnienie stylizacji Panny Młodej. Ten subtelny ale jakże elegancki dodatek będzie pięknie prezentować się na ślubnych fotografiach.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przepiękna ozdoba ślubna do włosów, zakończona grzebykiem, który wpina się we włosy to idealne dopełnienie stylizacji Panny Młodej. Ten subtelny, ale jakże elegancki dodatek będzie pięknie prezentować się na ślubnych i pamiątkowych fotografiach z uroczystości zaślubin.
Delikatna ozdoba do włosów z grzebykiem, dzięki któremu z łatwością stworzysz ślubną fryzurę. Będzie ona pasować do każdego stylu sukni ślubnej. Ozdoba wysadzana jest malutkimi kryształkami oraz perełkami rozmieszczonymi na drucikach. Swoim kształtem przypominają one gałązki z listkami. Na grzebyku widnieją również malutkie kwiatki wykonane z diamencików, które dodają uroku ozdobie. Opaska utrzymana jest w srebrnej kolorystyce.

Modna, subtelna ozdoba do włosów doda Twojej ślubnej fryzurze blasku i pięknie ją podkreśli. Ozdoba będzie pasować do różnego rodzaju koków, upięć i z całą pewnością przepięknie zaprezentuje się na ślubnych fotografiach. Niezależnie jakiego kroju czy stylu będzie suknia ślubną, opaska cudownie zaprezentuje się przy każdej kreacji. Pan Młody oraz goście weselni będą zachwyceni Twoim wyglądem. 
Wymiary
  • Długość ozdoby: ok. 12 cm
  • Szerokość ozdoby: ok. 7 cm

Zobacz także