Kwiatowy wianek z błękitnymi kwiatami. Ozdoba głowy dla druhny, świadkowej.
search
  • Kwiatowy wianek z błękitnymi kwiatami. Ozdoba głowy dla druhny, świadkowej.
  • Wianek kwiatowy z niebieskimi akcentami.

WIANEK w stylu boho z niebieskimi kwiatami

54,98 zł
Brutto
Uroczysta oprawa ślubu sprawia, że moment wejścia do kościoła i wyjścia ze świątyni jest wyjątkowy. Można wręcz zwiększyć ekscytacje gości, których oczy w tym momencie zwrócone są na parę lub sunącą do ołtarza majestatycznym krokiem pannę młodą.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Uroczysta oprawa ślubu sprawia, że moment wejścia do kościoła i wyjścia ze świątyni jest wyjątkowy. Można wręcz zwiększyć ekscytacje gości, których oczy w tym momencie zwrócone są na parę lub sunącą do ołtarza majestatycznym krokiem pannę młodą. Zaangażowanie druhenek na ślub sprawia, że ten moment można wydłużyć. Warto przygotować dla dziewczynek nie tylko sukienki, ale i wianki. Doskonałym wyborem będzie wianek dla druhenki w stylu boho z niebieskimi kwiatami.

Opis:
  • Wianek dla druhny z niebieskimi kwiatami jest wykonany ze splecionego sznurka i kwiatowego przybrania. Kwiatowa dekoracja widoczna jest w przedniej części wianka. Stroik jest spory, a białe i niebieskie kwiaty z zielonym przybraniem prezentują się niczym naturalne. Taki wianek jest lekki, nie ciąży na głowie druhenki. Wianek kwiatowy na głowę będzie pasował zarówno do rozpuszczonych, pofalowanych włosów, jak i spiętych w kok czy też warkocz.
Zastosowanie:
  • Wianek dla małej druhenki można przypiąć wsuwkami, aby dziewczynka nie ściągała go z głowy w czasie przemarszu przez kościół pod ołtarz. Warto zauważyć, że druhenki mogą poprzedzać wejście panny młodej, ale również stać za nią, szczególnie gdy ma ubraną suknię ślubną z trenem. Druhny we wiankach kwiatowych na głowie będą również sypać kwiaty przy wejściu do kościoła i ryż lub konfetti po wyjściu z kościoła. Na pewno wianek dla druhny w stylu boho sprawdzi się do kościoła i na salę weselną, gdzie zostały przygotowane kwiatowe dekoracje z tym motywem i utrzymane w biało-niebieskiej kolorystyce. Będzie pięknie komponował się z niebieską lub białą sukienką dla druhny.
  • Kwiatowy wianek idealnie sprawdzi się również jako gadżet na wieczór panieński. W najnowsze trendy na panieńskim wpisują się sesje zdjęciowe, dlatego taki wianuszek z pewnością będzie odpowiednim dodatkiem do pamiątkowych fotografii. Wianek z niebieskimi kwiatkami sprawdzi się także jako ozdoba głowy dla Panny Młodej, będzie mogła go wykorzystać podczas ślubu, czy też w trakcie poprawin wesela. 
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny

Zobacz także