Fioletowy wianek z kwiatami na zielonej gałązce z listkami. Piękna ozdoba włosów.
search
  • Fioletowy wianek z kwiatami na zielonej gałązce z listkami. Piękna ozdoba włosów.
  • Wianek z fioletowymi kwiatami dla druhny, Panny Młodej, na panieński.
  • Ozdobny wianek z fioletowymi kwiatami. Ozdoba głowy dla dziewczynki, druhny, świadkowej, Panny Młodej.

WIANEK fioletowy do włosów stylowa ozdoba głowy OSTATNIA SZTUKA

74,98 zł
Brutto
Zawilce zwane też anemony to piękne kwiaty, które symbolizują miłość i przywiązanie do bratniej duszy. Dlatego świetnie sprawdzają się jako motyw ślubny do kwietnych dekoracji, bukietu panny młodej, ale i w wersji sztucznej – do wianka dla druhny.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zawilce zwane też anemony to piękne kwiaty, które symbolizują miłość i przywiązanie do bratniej duszy. Dlatego świetnie sprawdzają się jako motyw ślubny do kwietnych dekoracji, bukietu panny młodej, ale i w wersji sztucznej – do wianka dla druhny. Ten ostatni element powinien współgrać ze stylizacją dziewczynki. W końcu tego dnia oczy wszystkich gości zwrócone są także na druhenki idące tuż przed panną młodą albo za nią, gdy krój jej sukni czy welonu nie pozwala jej poruszać się bez pomocy.

Opis:
  • Wianek dla druhenki z fioletowymi i białymi kwiatkami jest niezwykle elegancki. Na druciku nawinięte są zielone listki. To sprawia wrażenie, że wianek wykonany jest jedynie z zielonych, splecionych ze sobą części roślin, gdyż drucik jest całkowicie niewidoczny. W przedniej części wianka dla druhny znajduje się kwiatowy stroik. Tworzą go fioletowe kwiaty anemony oraz białe, drobniejsze kwiatki. Zdobią całą przednią cześć wianka. Można go druhence założyć na dwa sposoby. Wianek kwiatowy na głowę może znajdować się na je czubku. Można go jednak ubrać także niczym opaskę, przytrzymującą włosy i spiąć spinkami.
Zastosowanie:
  • Druhenki sypiące białe i fioletowe płatki kwiatów, poruszające się wzdłuż biało-fioletowych dekoracji kwiatowych, mogą mieć na głowie wianki dla druhen z biało-fioletowymi kwiatami. W ten sposób można stworzyć jednolitą i spójną aranżację zarówno na ślubie, jak i na weselu. Oczy będą zwrócone częściowo na nie także gdy para młoda będzie opuszczać świątynię, a one będą sypać im pod stopy ryż na szczęście albo puszczać mydlane bańki czy sypać kwiaty. Druhenki z kwiatowymi wiankami na głowę będą pięknie się prezentować na zdjęciach z parą młodą.
  • Piękna ozdoba głowy na wieczór panieński w postaci wianka z fioletowymi kwiatami. Świetnie sprawdzi się jako gadżet zarówno dla dziewczyn, jak i dla przyszłej Panny Młodej. Wianek kwiatowy można podarować również jako prezent dla Panny Młodej. Będzie mogła wykorzystać go podczas wesela, jak i poprawin!
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny

Zobacz także