Planer ślubny, ślubny organizer dla pary młodej. Prezent dla Narzeczonych.
search
  • Planer ślubny, ślubny organizer dla pary młodej. Prezent dla Narzeczonych.
  • Planer weselny dla pary młodej. Niezbędnik dla narzeczonych.
  • Niezbędnik dla Młodej Pary w postaci planera ślubnego. Wewnątrz planera są tabelki, miejsce do wypełnienia.
  • Prezent dla pary młodej z personalizacją. Planer na ślub.
  • Planer ślubny z minimalistyczną okładką, prezent dla narzeczonych.

PLANER Ślubny Praktyczny Prezent Dla Narzeczonych

84,98 zł
Brutto

Przed ślubem każdy detal ma znaczenie. Od eleganckiej sukni, po ostatni akcent na stołach weselnych, planowanie wymaga precyzji. Dla narzeczonych, którzy cenią sobie porządek i chcą uwiecznić każdy element swojej drogi do ołtarza, powstał ten planer ślubny - towarzysz każdej przyszłej Pary Młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czas przygotowań do ślubu to pasmo ważnych decyzji, od miejsca przyjęcia, po wybór kwiatów, a ten planer to właśnie przedmiot, który przeprowadzi przyszłą parę młodą przez ten labirynt wyborów ze spokojem.

Planer ślubny to esencja praktyczności ujęta w formie organizera, którego zadaniem jest usprawnienie organizacji dnia zaślubin. Przyciąga wzrok elegancką okładką, prezentującą kobietę w przepięknej białej ślubnej sukni, wykonaną przy użyciu subtelnych tonacji i detali. Trzyma ona ślubny bukiet złożony z białych róż i liści. Uwydatnione imiona nadrukowane na przedzie, nadają mu osobistego akcentu.

W środku znajdują się narzędzia pomocne w planowaniu, od harmonogramów i checklist, przez miejsce na notatki, aż do kieszonki na drobne notatki czy dokumenty. Dodatkowo, każda strona to przestrzeń, gdzie przyszli małżonkowie mogą odnotowywać swoje inspiracje i idee, tworząc nie tylko plan, ale także pamiętnik z jednego z najważniejszych okresów ich życia.

Planer to nie tylko świetny pomysł na prezent dla przyszłych nowożeńców, ale również spersonalizowany element, który z czasem stanie się cenną księgą wspomnień. Można go podarować jako upominek zaręczynowy. To narzędzie, które pomaga nie tylko zorganizować, ale i cieszyć się każdym momentem przygotowań do tej uroczystości.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224

Zobacz także