Personalizowany terminarz ślubny. Planer weselny z miękką okładką welurową.
search
  • Personalizowany terminarz ślubny. Planer weselny z miękką okładką welurową.
  • Planer ślubu welurowy. ersonalizowany planer ślubu butelkowa zieleń.
  • Terminarz weselny z personalizacją. laner ceremonii ślubnej z okładką welurową.
  • Welurowy organizer na ślub i wesele. Planer ślubny personalizowany.
  • Planowanie ślubu krok po kroku planer. Luksusowy planer ślubny butelkowa zieleń.

PLANER ślubny welurowy z inicjałami butelkowa zieleń

69,98 zł
Brutto

Planowanie wesela to wyzwanie, gdzie każdy element jest niezwykle istotny. Ślubny planer będzie w tym czasie idealnym kompanem każdej pary młodej. Personalizowany organizer to klucz do zorganizowanego i dobrze zaplanowanego dnia ślubu, który pozostanie z parą młodą na długo po ostatnim tańcu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przygotowanie do dnia ślubu to czas pełen radości, ale i logistycznych wyzwań. By pomóc zachować porządek w natłoku spraw i nie zaburzyć tej radosnej atmosfery, kluczowy staje się dobrze zaprojektowany planer. Zaplanowanie ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego wymaga szczegółowego harmonogramu oraz listy zadań, którą z łatwością pomieści ten właśnie planer.

Personalizowany planer ślubny w odcieniu butelkowej zieleni to praktyczne narzędzie dla przyszłych nowożeńców. Okładka o welurowym wykończeniu jest miła w dotyku. Welurowy materiał dodaje prestiżu, a możliwość personalizacji poprzez dodanie inicjałów czyni go jednocześnie osobistą pamiątką. Tekst na okładce "Mój Planer Ślubny" wypisany jest elegancką czcionką w białym kolorze.  Wnętrze kryje przemyślaną strukturę, która prowadzi użytkownika przez etapy organizacji wesela, od wyboru miejsca, przez menu, aż po listę gości. Planer gwarantuje, że wszystkie szczegóły zostaną zapisane i nic nie umknie uwadze. Dodatkowym atutem jest gumka na długopis oraz dyskretna kieszonka na najważniejsze dokumenty umieszczona z tyłu planera.

Elegancko zaprojektowany planer doskonale sprawdzi się jako narzędzie wspierające zarówno planowanie ślubu, jak i koordynację działań w dniu uroczystości. Stanowi idealny prezent dla pary młodej, który jest zarówno praktyczny, jak i estetyczny. Planer będzie towarzyszył im od momentu zaręczyn aż do finału tego szczególnego dnia. Organizer ślubu to także świetna baza do notowania wspomnień i szczególnych momentów podczas przygotowań, stająca się pamiątką na lata.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224

Informacje:

  • Planer wysyłany jest bez długopisu, należy dokupić go osobno

Zobacz także