SKRZYNKA z kubkami ślubne podziękowanie prezent dla Rodziców Leśna Paproć
search
  • SKRZYNKA z kubkami ślubne podziękowanie prezent dla Rodziców Leśna Paproć
  • SKRZYNKA z kubkami ślubne podziękowanie prezent dla Rodziców Leśna Paproć

SKRZYNKA z kubkami ślubne podziękowanie prezent dla Rodziców Leśna Paproć

139,98 zł
Brutto

Rodzice zajmują szczególne miejsce w naszym życiu. Warto o tym pamiętać i podziękować im za wsparcie w organizacji przyjęcia weselnego, a także za ich bezwarunkową miłość, jaką darzą nas na co dzień. Pamiętajmy, że nasz ślub to niezwykle ważne przeżycie także dla nich. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Rodzice zajmują szczególne miejsce w naszym życiu. Warto o tym pamiętać i podziękować im za wsparcie w organizacji przyjęcia weselnego, a także za ich bezwarunkową miłość, jaką darzą nas na co dzień. Pamiętajmy, że nasz ślub to niezwykle ważne przeżycie także dla nich. Obdarowanie rodziców prezentem sprawi, że poczują się docenieni i ważni. Oryginalną formą ślubnego podziękowania dla rodziców jest skrzynka z kubkami z roślinnym motywem z serii Leśna Paproć.

Podziękowanie dla rodziców często stanowi ważny element uroczystości. Jeśli jesteście wdzięczni swoim rodzicom za poświęcony czas oraz zaangażowanie w organizację wesela, a także po prostu w tej ważnej chwili chcecie pokazać im, że bardzo ich kochacie, podarujcie im upominkowy zestaw z kubkami w drewnianej skrzynce. Z pewnością będzie to dla nich bardzo miłe i wzruszające przeżycie, a sam prezent stanowi doskonałą pamiątkę uroczystości zaślubin. 

W skład zestawu wchodzą:
  • dwa kubki z napisami Cudowny tata i Wspaniała mama oraz uchwytami w kształcie serca,

  • herbata zapakowana w ozdobną torebkę z okienkiem i etykietą,

  • miód w słoju z ozdobną etykietą, na której znajdują się słowa podziękowania,

  • drewniany nabierak do miodu,

  • drewniana skrzynka z ozdobnym sercem, na którym widnieje napis Kochanym Rodzicom.

Grafiki na kubkach i etykietach utrzymane są w stylistyce serii dekoracji ślubnych Leśna paproć — inicjały młodej pary umieszczone są centralnie w kole i ozdobione kompozycją roślinną z liści paproci i gałązek ziół. Białe tło i grafika w szałwiowym kolorze wyglądają niezwykle elegancko i wpisują się w aktualne trendy branży ślubnej. 

Wszystkie produkty umieszczone są w skrzynce z naturalnego drewna, ozdobionej sercem. Kolorystyka łącząca biel, szałwiową zieleń i brązy nadaje całości naturalny charakter w klimacie eko, który idealnie pasuje do dekoracji w stylu boho czy rustykalnym. Drewniana skrzynka z kubkami z ozdobnym motywem Leśna Paproć to wyjątkowy i oryginalny pomysł na ślubny podarunek dla rodziców.

Ważne:

  • Smak herbaty wysyłany losowo, w zależności od dostępności: hibiskus; czerwona z brzoskwinią lub czarna z przyprawami.

Zobacz także