Drewniana skrzynia na podziękowanie ślubne dla rodziców.
search
  • Drewniana skrzynia na podziękowanie ślubne dla rodziców.

SKRZYNKA drewniana gotowe podziękowanie dla Rodziców Leśna Paproć

100,98 zł
Brutto

Wyraźcie wdzięczność do rodziców, wręczając im uroczą drewnianą skrzynkę pełną smakołyków! Ten personalizowany zestaw to przemyślany prezent, który każdemu przypadnie do gustu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wyraźcie wdzięczność do rodziców, wręczając im uroczą drewnianą skrzynkę pełną smakołyków! Ten personalizowany zestaw to przemyślany prezent, który każdemu przypadnie do gustu. Poza atrakcyjną zawartością uwagę przyciąga staranne wykonanie oraz łagodny design elementów graficznych. Liście paproci wprowadzają magiczny leśny klimat i nawiązują do innych produktów z tej samej kolekcji.

Ten wyjątkowy zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce doskonale sprawdzi się jako podziękowanie dla rodziców. W jego skład wchodzi:
  • miód 700 ml z ozdobną etykietą,
  • czerpak do miodu,
  • herbata w ozdobnym opakowaniu,
  • ciasteczka z wróżbą w pudełku.
Kosz został wykonany z surowego drewna o gładkiej powierzchni. Z przodu znajduje się dodatkowo drewniane serce z napisem “Kochanym Rodzicom”. Personalizacja obejmuje etykiety na miodzie, herbacie i ciasteczkach i dotyczy inicjałów Pary Młodej oraz daty ślubu.

Podziękowanie rodzicom podczas przyjęcia weselnego to piękna tradycja, którą warto pielęgnować. Wystarczy drobiazg, by wyrazić swoją wdzięczność zarówno dla własnych rodziców, jak i dla teściów, którzy wychowali naszą drugą połowę. Znajdujące się na etykietach motywy liści paproci nawiązują do słowiańskiej symboliki bogactwa, mądrości i miłości. Doskonale wpisują się w motywy przewodnie wesel w stylu boho, naturalnym i rustykalnym.

Ważne:

  • Smak herbaty wysyłany losowo, w zależności od dostępności: hibiskus; czerwona z brzoskwinią lub czarna z przyprawami.

Zobacz także