ETYKIETA na wino podziękowanie dla fotografa od pary młodej
search
  • ETYKIETA na wino podziękowanie dla fotografa od pary młodej
  • ETYKIETA na wino podziękowanie dla fotografa od pary młodej

ETYKIETA na wino podziękowanie dla DJ'a od pary młodej

14,98 zł
Brutto
Aby wesele i ślub były niezapominianym wydarzeniem dla Was i gości wiele osób jest zaangażowanych w ich przebieg. Oczywiście na zabawie weselnej nie może zabraknąć oprawy muzycznej. Warto DJ'owi podziękować za to, że na parkiecie zawsze były tłumy. Jeśli goście wytańczyli się za wszystkie czasy to znaczy, że Wasz DJ był najlepszym wyborem
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Aby wesele i ślub były niezapominanym wydarzeniem dla Was i gości wiele osób jest zaangażowanych w ich przebieg. Oczywiście na zabawie weselnej nie może zabraknąć oprawy muzycznej. Warto DJ'owi podziękować za to, że na parkiecie zawsze były tłumy. Jeśli goście wytańczyli się za wszystkie czasy, to znaczy, że Wasz DJ był najlepszym wyborem.

Opis:
  • Etykieta na wino będzie doskonałą ozdobę na butelkę, jeśli planujecie podziękować swojemu muzykowi weselnemu, wręczając mu alkohol. Naklejka jest samoprzylepna, dlatego z łatwością ją umieścicie na powierzchni szkła. Zdobi ją tematyczna grafika ze słuchawkami, które kojarzą się oczywiście jako atrybut DJ'a. Jeśli na weselu gości do tańca będzie zachęcał właśnie on to macie dla niego idealną propozycję na prezent.
  • Butelka ozdobiona etykietą, na której znajduje się motyw ze słuchawkami oraz napisem DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ OPRAWĘ MUZYCZNĄ NASZEGO WESELA - Para Młoda. Bez względu na to, jaki alkohol zdecydujecie się podarować usługodawcom, dzięki etykietom ze specjalnymi dedykacjami od razu nabiorą osobistego charakteru.
Zastosowanie:
  • Alkohol ślubny dla gości weselnych oraz osób, które były zaangażowane w organizację uroczystości to niewątpliwie jedno z ważniejszych spraw do załatwienia. Za tym wyjątkowym dniem stoi sztab ludzi, którzy w pocie czoła pracują, abyście Wy i Wasi goście czuli, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy i zapamiętany do końca życia.
  • Kamerzysta, fotograf, weeding plannerka czy gospodarze domu weselnego, to warto pomyśleć o wyjątkowych i wyróżniających ich upominkach. Oczywiście najpiękniejszym rozwiązaniem jest podarowanie im w ramach podziękowań alkoholu weselnego. Aby nadać upominkom jednak personalizowanego charakteru, dla każdego z nich mamy specjalne etykiety. DJ z pewnością będzie mile zaskoczony, gdy podarujecie mu butelkę wina z ciekawą etykietą, która nawiązuje do jego zawodu. Dzięki nietuzinkowym pomysłom na upominki dla gości, usługodawców i gości specjalnych Waszej ślubnej uroczystości zostaniecie z pewnością zapamiętani na dłużej, a dzień ślubu będzie dla nich miłym wspomnieniem.
Wymiary:
  • 10 cm x 12 cm.
Ważne:
  • Cena obejmuje etykietę, alkohol należy zakupić osobno.

Zobacz także