Personalizowana piersiówka w ciemnym kolorze. Idealny upominek za świadkowanie dla bliskiej osoby.
search
  • Personalizowana piersiówka w ciemnym kolorze. Idealny upominek za świadkowanie dla bliskiej osoby.

PIERSIÓWKA Exclusive Najlepszy Świadek

199,98 zł
Brutto
Piersiówka Exclusive Najlepszy Świadek personalizowana to elegancki prezent dla świadka i forma podziękowania. Wpisuje się w gadżety gentlemana z początku XX wieku. To męski dodatek, który przyda się w wielu sytuacjach.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Piersiówka Exclusive Najlepszy Świadek personalizowana to elegancki prezent dla świadka i forma podziękowania. Wpisuje się w gadżety gentlemana z początku XX wieku. To męski dodatek, który przyda się w wielu sytuacjach.
Opis:
  • Piersiówka Exclusive Najlepszy Świadek personalizowana ma klasyczny kształt. Okrągła i spłaszczona forma gwarantuje łatwość ukrycia piersiówki w kieszeni spodni albo w wewnętrznej kieszeni płaszcza czy marynarki. Jest w ciemnym kolorze, ma matowe wykończenie i w połączeniu z personalizacją doskonale się prezentuje. Wykończenie złotą zawleczką dopełnia elegancję tego gadżetu. Napis nie pozostawia wątpliwości, że jest to podziękowanie dla świadka. Złotymi literami zostanie nadrukowane „Najlepszy świadek” oraz poniżej personalizacja, czyli imię świadka. Grafika to trójkąt z muszką wewnątrz, co ma symbolizować fragment odświętnego stroju. Piersiówka ma pojemność 350 ml. Dołączony do niej lejek ułatwia nalanie ulubionego trunku. Może się w niej znaleźć nie tylko klasyczna, ale również smakowa wódka, whiskey, czy też brandy. Dzięki opływowemu kształtowi łatwo się z niej pije. Jednocześnie można dyskretnie schować ją do wewnętrznej kieszeni marynarki. Ktokolwiek jest Twoim świadkiem, poczuje się wyróżniony takim wyjątkowym podarunkiem.
Zastosowanie:
  • Chcesz pokazać jak doceniasz pomoc przyjaciela w czasie ślubu i wesela? Wybierz męski gadżet, jakim jest Piersiówka Exclusive Najlepszy Świadek z personalizacją. Możesz ją wręczyć jeszcze przed ceremonią. Świadek może użyczyć Ci jej, być ukoił przedślubne nerwy. Oczywiście piersiówkę, jako podziękowanie dla świadka, możesz wręczyć także w trakcie wesela lub po zabawie. Ślub i wesele są stresujące dla Ciebie, a świadek czuje dużą odpowiedzialność, by rozładować atmosferę. Musi też wiele rzeczy zorganizować czy stawiać czoła przejściowym trudnościom. Wręczając mu piersiówkę pokazujesz, że jesteś mu za to wdzięczny i doceniasz jego starania. Piersiówka to gadżet, który na pewno wykorzysta jeszcze nie raz. Na pewno przydaje się dla osób, które chcą się nieco rozluźnić przed weselem, na którym państwo młodzi nie podają alkoholu. Piersiówka sprawdzi się, gdy świadek wybierze się na plenerowego sylwestra. Kompaktowy rozmiar jest niewątpliwie dużym atutem, gdyż może zabrać ją ze sobą wszędzie.

Wymiary:

  • 11cm x 3cm x 12,3cm
  • pojemność :350 ml

Piersiówka z grawerem dla świadka

Każda Para Młoda, która staje przed wyzwaniem, jakim jest organizacja swojego ślubu, pragnie, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nic w tym dziwnego, podczas planowania ceremonii, a także późniejszej szalonej zabawy, konieczne jest zadbanie o każdy, nawet ten najmniejszy szczegół. Wszystko ma bowiem wpływ na odbiór tego najpiękniejszego dnia w życiu zakochanych. Niewątpliwie więc na ich barkach spoczywa sporo obowiązków. Te niekiedy potrafią spędzać sen z powiek i sprawiać, że cała organizacja wesela staje się niezwykle stresującym zadaniem. Aby proces ten był znacznie łatwiejszy, Para Młoda wybiera spośród swoich najbliższych dwóch świadków, którzy przejmują część obowiązków, odciążając tym samym przyszłych małżonków. Tak ogromna pomoc bez wątpienia zasługuje na docenienie, dlatego też warto podarować swoim najbliższym miły prezent.

Piersiówka Najlepszy Świadek dla najlepszego świadka

Piersiówka z grawerem dla świadka bez dwóch zdań przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie, który lubi delektować się pysznym alkoholem. Tego typu prezent jest nie tylko puszczeniem oczka w stronę świadka, ale także znakomitą pamiątką, którą można postawić na półce, ciesząc się z jej funkcji dekoracyjnych. Dobrym pomysłem jest podarowanie swojemu świadkowi takiego prezentu jeszcze przed ślubem – z pewnością będzie chętny, aby wypróbować swój podarunek już podczas zabawy weselnej. Warto zrobić wszystko, aby świadek poczuł się naprawdę wyróżniony. Niekiedy do prostego „dziękuję” wskazane jest dodać jeszcze miły upominek, który dodatkowo podkreśli wagę tych słów – w tym celu świetnie sprawdzi się właśnie piersiówka. Prezent dla świadka tego typu nie pozostanie niezauważony.

Piersiówka – podziękowanie dla świadka w dobrym stylu

Dostępna w naszym sklepie piersiówka to niezwykle elegancki prezent, który zachwyci każdego mężczyznę, przydając się podczas wielu różnych sytuacji. Z kolei możliwość spersonalizowania prezentu czyni go magicznym i niezwykłym – to coś znacznie ciekawszego niż pośpiesznie wybrana butelka alkoholu w znajdującym się nieopodal markecie. Wysokiej jakości piersiówka jednoznacznie pokazuje świadkowi, że Para Młoda postarała się, aby znaleźć coś, co faktycznie przypadnie mu do gustu. Niezależnie od tego, kim jest świadek – taki prezent sprawi, że poczuje się on wyjątkowy.

Zobacz także