Kolekcja dekoracji na wieczór panieński z romantycznym, subtelnym wzorem graficznym.
search
  • Kolekcja dekoracji na wieczór panieński z romantycznym, subtelnym wzorem graficznym.
  • Wieczór panieński organizowany w ogrodzie. Dodatki z grafika sukni ślubnej i butów oraz imieniem Przyszłej Panny Młodej.
  • Gumki satynowe dla dziewczyn z wieczoru panieńskiego. upominek od Panny Młodej.
  • Zestaw gumek do włosów scrunchies dla dziewczyn na wieczór panieński. Mnóstwo kolorów do wyboru.

GUMKI do włosów Scrunchies MIX upominek Wieczór Panieński w plenerze 10szt

54,98 zł
Brutto

Wieczór panieński to okazja dla bliskich przyjaciółek i rodziny, aby uczcić nadchodzące małżeństwo i świętować ostatnie chwile wolności przyszłej panny młodej. Głównym celem wieczoru panieńskiego jest zapewnienie przyszłej pannie młodej radości, relaksu, zabawy i niezapomnianych wspomnień z bliskimi osobami przed rozpoczęciem nowego etapu życia.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wieczór panieński to okazja dla bliskich przyjaciółek i rodziny, aby uczcić nadchodzące małżeństwo i świętować ostatnie chwile wolności przyszłej panny młodej. Głównym celem wieczoru panieńskiego jest zapewnienie przyszłej pannie młodej radości, relaksu, zabawy i niezapomnianych wspomnień z bliskimi osobami przed rozpoczęciem nowego etapu życia. To również moment, kiedy przyjaciółki mogą zjednoczyć się i zorganizować wyjątkowe wydarzenie, które będzie dla panny młodej nie tylko rozrywką, ale także wyrazem miłości, wsparcia i życzliwości. Aby podziękować im za organizację tak wyjątkowego wieczoru podaruj im praktyczny upominek!

Dziewczęce gumki do włosów typu scrunchies to absolutny hit! Kolorowe gumki we wszystkich kolorach tęczy ozdobimy bilecikiem z grafiką z kolekcji "Wieczór panieński w plenerze". Przedstawia ona piękną kremową suknię ślubną wraz z parą butów zdobionych wstążką. Delikatny motyw liści kwiatów dopełnia całości. Bilecik z napisem "Dziękuję, że jesteś" oraz "Wieczór Panieński" z imieniem panny młodej i datą imprezy to doskonały pomysł na podziękowanie przyjaciółkom.

Gumki nie tylko sprawdzą się jako upominek dla dziewczyn przybyłych na wieczór panieński, ale będą doskonałym uzupełnieniem aranżacji w jednym stylu. Ułożone przy nakryciu każdej z uczestniczek uzupełnią kolekcję dekoracji i pozwolą stworzyć fantastyczną aranżację. tak przygotowane przyjęcie stanie się świetnym tłem do pamiątkowych zdjęć z imprezy. 

Wymiary:
  • W zestawie znajduje się 10 sztuk różnokolorowych gumek, kolory i rodzaj materiału wysyłane losowo.

Zobacz także