Tatuaże do wycięcia na arkuszu A4, 1 z imieniem panny młodej i 6 z napisem Team Bride
search
  • Tatuaże do wycięcia na arkuszu A4, 1 z imieniem panny młodej i 6 z napisem Team Bride
  • Tatuaże zmywalne na wieczór panieński z kwiatami, napisami Team Bride i Bride, z imieniem panny młodej

TATUAŻE zmywalne czarne na wieczór panieński z imieniem Panny Młodej

37,50 zł
Brutto
Personalizowane tatuże na wieczór panieński urozmaicą Waszą imprezę i wprowadzą sporo funu! Na arkuszu A4 znajdują się różne wzory z tatuażami do samodzielnego wycięcia i naklejenia na skórę. Wzroki przedstawiają kwiaty, jeden personalizowany tatuaż z imieniem panny młodej oraz 6 tatuaży z napisem Team Bride.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Tatuaże zmywalne czarne na wieczór panieński z imieniem Panny Młodej urozmaicą Waszą imprezę i wprowadzą całą masę funu! Otrzymasz od nas arkusz A4 z kilkoma tatuażami w postaci kalki. Ich wybór i nanoszenie możesz uczynić jedną z imprezowych atrakcji.

  • Tatuaże zmywalne na wieczór panieński z personalizacją. Na arkuszu w formacie A4 znajduje się 6 tatuaży o różnej wielkości i wzorach. Łączy je jednak motyw kwiatów oraz hasło „Team Bride”. Dodatkowy tatuaż dla Panny Młodej jest personalizowany jej imieniem. Tatuaże można nanieść w łatwy sposób, wycinając je z arkusza, przykładając do skóry i mocząc wodą. Tworzą niezawodny efekt, ale po imprezie łatwo można je usunąć ze skóry. Już jeden zestaw wystarczy w zupełności dla uczestniczek imprezy w kameralnym gronie.
  • Robienie sobie pamiątkowych zmywalnych tatuaży na wieczorze panieńskim może stanowić nie lada atrakcję. To powrót do dzieciństwa - któż z nas nie robił sobie tatuażu z henny albo z gumy? Każda z uczestniczek może wybrać własny wzór o dowolnej wielkości, a następnie umieścić go na nadgarstku, na ramieniu lub w innym miejscu. Wszystkie łączy motyw teamu panny młodej! To świetna zabawa, a jednocześnie okazja do tego, by podkreślić charakter tej szczególnej imprezy. Szukasz innych gadżetów na panieński? Koniecznie sprawdź nasze pozostałe propozycje!
Wymiary:
  • arkusz A4,
  • w zależności od wzorów tatuaże mają różne rozmiary.

Zobacz także