SKRZYNIA na 2 wina dla Rodziców Vintage Lace
search
 • SKRZYNIA na 2 wina dla Rodziców Vintage Lace
 • SKRZYNIA na 2 wina dla Rodziców Vintage Lace

SKRZYNIA na 2 wina prezent dla Pary Młodej Dzikie Róże BIAŁE (+etykiety)

69,98 zł
Brutto
Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla Młodej Pary, to koniecznie sprawdź naszą nowość! Skrzynia na 2 wina z piękną dedykacją i grafiką to cudowny prezent dla Pary Młodej. Personalizowane życzenia sprawią, że upominek z pewnością ich zachwyci!

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla Młodej Pary, to koniecznie sprawdź naszą nowość! Skrzynia na 2 wina z piękną dedykacją i grafiką to cudowny prezent dla Pary Młodej. Personalizowane życzenia sprawią, że upominek z pewnością ich zachwyci!
Opis:
 • naturalna skrzynia w jasnym kolorze, która posiada zasuwane wieko oraz solidny sznur zamocowany w górnej części - dzięki temu jest on wygodnym uchwytem
 • wieko skrzyni dekorowane jest elegancką grafiką w dzikie róże w kolorze białym, na której umieścimy imiona Pary Młodej, podpis od kogo są życzenia oraz datę ślubu

 • na wieku znajduje się piękny tekst:
Imiona Pary Młodej
Małżeństwo to piękno - 
bycie we dwoje.
Małżeństwo to poszukiwanie - 
drogi do celu.
Małżeństwo to skarb,
którym jest Wasza miłość.
Małżeństwo to Wy -
Razem na Zawsze.
Podpis
Data
 • skrzynia zmieści 2 butelki alkoholu - wino nie znajduje się w zestawie, ale dołączymy do niego dwie etykiety z pasującym motywem graficznym - jena ma napis "Z najlepszymi życzeniami w dniu Ślubu", a druga "Wino na pierwszą rocznicę Ślubu"
Zastosowanie:
 • drewniana skrzynia pomieści dwie butelki dowolnego alkoholu, które wręczycie Młodej Parze jako prezent - jest to świetny dodatek do upominku dla Młodej Pary, w którym możecie ukryć również telegram z życzeniami i kopertę dla Młodych

 • etykiety na wino, jakie przygotujemy idealnie nadają się do dekoracji butelek z winiem własnej roboty
 • skrzynka z personaizowanymi życzeniami to wyjątkowy upominek, który wyróżni Was wśród innych gości

 • skrzynka to trwała pamiątka po ślubie i weselu

Wymiary:
 • wysokość: 36cm, szerokość: 20,5cm, głębokość: 11cm

WAŻNE:
 • skrzynia wykonana jest z naturalnego drewna, może zatem posiadać naturalne przebarwienia 


Wino jako prezent ślubny dla pary młodej

Po otrzymaniu zaproszenia na uroczystość ślubną warto od razu pomyśleć o prezencie. Dawniej bardzo popularne były kwiaty, ale obecnie sprawiają one więcej problemów niż zadowolenia i nie są raczej dobrym pomysłem.

Wybór wina dla pary młodej

Oczywiście mogą się sprawdzić jako dodatek, ale nie jako główny upominek. Ciekawym rozwiązaniem jest wino dla pary młodej, które zostało zapakowane w specjalną skrzynię wykonaną z drewna. Jest to nie tylko prosty, ale także tradycyjny prezent dla pary młodej, której z pewnością przypadnie do gustu. Dobre wino to jednak nie wszystko, ponieważ musi się również wyróżniać na tle innych alkoholi. Właśnie dlatego alkohol dla pary młodej jest umieszczony w skrzyni wykonanej z prawdziwego drewna. Posiada ona naturalny jasny kolor i zasuwane wieko, a do górnej części został przymocowany solidny sznur, który stanowi bardzo wygodny uchwyt. Warto również zwrócić uwagę na dekorowane wieko skrzyni, na którym mogą być umieszczone imiona pary młodej, ale także spersonalizowane życzenia oraz data ślubu. Jest to wyjątkowy dzień dla zakochanych, dlatego trzeba zrobić wszystko, żeby prezenty także były oryginalne i nietuzinkowe.

Oryginalna etykieta na butelce

Wino jest alkoholem, który z pewnością smakuje każdego. Należy jednak pamiętać, że najważniejsza jest jakość, ponieważ tanie wino w niczym tak naprawdę nie przypomina tego prawdziwego. Istotne są również preferencje smakowe pary młodej, ponieważ w sprzedaży dostępne są różne rodzaje win. Do dekoracji butelek można użyć specjalnych etykiet na wino. Jeżeli, nie jest się pewnym, czy lepsze będzie wino czerwone, czy może białe to warto wybrać takie z górnej półki, które charakteryzuje się wysoką jakością. Ślub jest niezwykle ważną okazją, dlatego nie można w tej sytuacji oszczędzać.

Na uwagę zasługuje fakt, że w naszej kulturze wręczanie alkoholu na prezent jest czymś całkowicie normalnym i tradycyjnym. Oczywiście alkohol powinien być odpowiednio dobrany i zapakowany. Żeby to nie była jednak tylko zwykła butelka to warto przemyśleć zakup oryginalnej etykiety, która wywoła uśmiech na twarzy nowożeńców. Funkcjonuje wiele firm, które zajmują się produkcją spersonalizowanych etykiet, które pasują na każdą okazję. Jest to prosty sposób na stworzenie świetnej pamiątki, z którą pewnością para młoda zapamięta na długie lata. Warto też dodać, że wino dobiera się na podstawie pory roku.