Album ślubny na prezent dla Młodej Pary. Wzbogacony o personalizowaną okładkę i nowoczesny wzór graficzny.
search
  • Album ślubny na prezent dla Młodej Pary. Wzbogacony o personalizowaną okładkę i nowoczesny wzór graficzny.
  • Dekoracja weselnego stołu w modnej kolorystyce, wzbogacona o motyw z kolekcji Romantyczna.
  • Elegancki album na zdjęcia posiada szyte brzegi, okładka albumu jest w jasnej kolorystyce.

ALBUM ślubny na zdjęcia prezent dla Pary Młodej Romantyczny Ślub

94,98 zł
Brutto
Wyjątkowy album ślubny na pamiątkowe zdjęcia dla Pary Młodej. Album prezentuje się niezwykle elegancko, dlatego będzie to świetna pamiątka z uroczystości. Umieszczone wewnątrz albumu zdjęcia z pewnością będą przywoływać wspomnienia z wesela. Personalizowany album ślubny na zdjęcia prezentuje się bardzo efektownie i na pewno sprawdzi się jako prezent na ślub dla Młodej Pary. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wyjątkowy album ślubny na pamiątkowe zdjęcia dla Pary Młodej. Album prezentuje się niezwykle elegancko, dlatego będzie to świetna pamiątka z uroczystości. Umieszczone wewnątrz albumu zdjęcia z pewnością będą przywoływać wspomnienia z wesela. Personalizowany album ślubny na zdjęcia prezentuje się bardzo efektownie i na pewno sprawdzi się jako prezent na ślub dla Młodej Pary. Zdjęcia powinny być przechowywane w odpowiedni sposób, a do tego idealnie pasuje album na fotografie.

Opis:
  • Album ślubny na zdjęcia posiada okładkę z jasnej ekoskóry, która prezentuje się bardzo elegancko. Na albumie widnieje delikatna grafika, która nadaje lekkości, pochodzi z kolekcji ślubnej Romantyczna. Wewnątrz albumu są karty, na których można umieszczać fotografie w dowolnym układzie, po obu stronach. Karty oddziela kalka pergaminowa, która chroni zdjęcia przed zniszczeniem i uszkodzeniami. Album posiada grafikę i napisy, które wykonamy za pomocą nowoczesnej i precyzyjnej metody. Górna część okładki zawiera napis ślubne wspomnienia. Na albumie znajduje się grafika wianka, wewnątrz którego umieścimy inicjały Pary Młodej. Poniżej znajdują się imiona Pary Młodej oraz napis na wspólnej drodze życia od wraz z datą ślubu.
Zastosowanie:
  • Niezwykłe miejsce na przechowywanie pamiątkowych zdjęć w postaci personalizowanego albumu na zdjęcia. Na jego okładce znajduje się personalizacja, która nadaje wyjątkowości, podkreśla, do kogo należy ta pamiątka. Album na zdjęcia to pomysłowa forma prezentu w ramach upominku ślubnego dla Młodej Pary. Obdarowane osoby z pewnością będą zachwycone wyjątkowym prezentem, ponieważ posłuży on jako pamiątka z uroczystości zaślubin. Umieszczone wewnątrz albumu zdjęcia będą przypominać o tym niezwykłym wydarzeniu. Aby w prosty sposób umieścić fotografie, warto wykorzystać do tego specjalne przylepce do zdjęć. Prezent w postaci personalizowanego albumu z pewnością będzie wyróżniać się na tle pozostałych upominków od gości weselnych. W środku albumu znajduje się miejsce na zdjęcia przykładowo z sesji narzeczeńskiej, ślubu oraz wesela!
Wymiary:
  • 60 stron (30 kartek)
  • Format albumu wysyłany losowo: 29cm x 29cm lub 24cm x 29cm

Zobacz także