Personalizowana ramka foto w białym kolorze. Wzbogacona o kwiatową grafikę.
search
 • Personalizowana ramka foto w białym kolorze. Wzbogacona o kwiatową grafikę.

RAMKA na ślubne zdjęcie prezent dla Pary Młodej Dream Flowers

54,98 zł
Brutto
Ślub to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu. Jedyna w swoim rodzaju okazja, połączenie trwałą więzią dwójki kochających się osób. Tradycyjnie uroczystość tą świętuje się w gronie najbliższych, wspólnie celebrując wejście na nowy etap w swoim życiu.

Personalizacja zamówienia

 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
wydruk zdjęcia: nie
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu. Jedyna w swoim rodzaju okazja, połączenie trwałą więzią dwójki kochających się osób. Tradycyjnie uroczystość tą świętuje się w gronie najbliższych, wspólnie celebrując wejście na nowy etap w swoim życiu.

Opis:
 • Oferowany przez nas prezent dla nowożeńców w postaci ramki na zdjęcie to sprawdzony upominek. Cieszy się on ogromną popularnością i dostarczył radości setkom młodych par. Ramka ma personalizowany charakter, co czyni ją szczególnie unikalnym i osobistym prezentem. Nad zdjęciem znajduje się napis "Nasz Ślub", natomiast pod nim umieszczono imiona nowożeńców wraz z datą ślubu.
 • Zastosowano tu różnorodne, kontrastujące ze sobą kroje pisma. Czcionka przypominającą pismo odręczne występuje w zestawieniu z fontem bardziej klasycznym i eleganckim. To świadome operowanie przeciwnościami, które intryguje i budzi zainteresowanie. Prezent dla nowożeńców jest zdobiony ilustracjami. Są to kwiatki, przy których użyto różnorodnych, wysoko nasyconych barw. Dzięki temu ramka na zdjęcie nabiera szczególnych walorów estetycznych. W rezultacie będzie stanowić ona świetny element wystroju wnętrza. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu — tak samo w salonie, jak i w sypialni.
 • Miejsce na zdjęcie znajduje się w centralnym punkcie ramki. Możesz pozostawić wybranie zdjęcia parze młodej, jeśli jednak posiadasz już odpowiednią fotografię, uczyni to pamiątkę jeszcze bardziej osobistą. Wybierając zdjęcie postaw na takie, które jak najlepiej odzwierciedla glebie uczucia łączącego młodą parę.

Zastosowanie:
 • Świeżo upieczona Para, na której ślubie byłeś, bez wątpienia wciąż przykłada dużą uwagę do wspomnień ślubnych. Warto postarać się o to, aby pamięć ta była odpowiednio pielęgnowana. Dzięki temu płomień ich uczucia będzie jeszcze mocniejszy i trwalszy. Jednocześnie dbając o te wspomnienia, pogłębisz przyjacielską więź łączącą cię z parą młodą.
 • Wybierając oferowany przez nas prezent dla nowożeńców w postaci ramki na zdjęcie, bez wątpienia się nie zawiedziesz! Jej zakup to gwarancja radości i satysfakcji — zarówno twojej, jak i młodej, zakochanej pary. Asortyment naszego sklepu ŚlubneZakupy.pl przechodzi szczegółową selekcję, a do sprzedaży trafiają wyłącznie produkty najwyższej jakości!
Wymiary:
 • ramka: 20 cm × 20 cm
 • miejsce na zdjęcie w rozmiarze: 10 cm × 15 cm

Zobacz także