Aranżacja stołu weselnego z motywem cytryny. Wyjątkowy motyw graficzny na wesele.
search
  • Aranżacja stołu weselnego z motywem cytryny. Wyjątkowy motyw graficzny na wesele.
  • Aranżacja stołu weselnego z motywem cytryny. Wyjątkowy motyw graficzny na wesele.
  • Personalizowana skarbonka 3D posiada białą ramkę. Wewnątrz znajduje się cytrynowy motyw.
  • Aranżacja stołu weselnego z motywem cytryny. Wyjątkowy motyw graficzny na wesele.

SKARBONKA 3D dla Młodej Pary Słoneczna Cytryna

94,98 zł
Brutto

Skarbonka „Na Wspólne Marzenia” z kolekcji Słoneczna Cytryna jest doskonałym pomysłem na oryginalny prezent dla pary młodej. Zamiast pieniądze wkładać do koperty, można umieścić je w pięknej skarbonce.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Skarbonka „Na Wspólne Marzenia” z kolekcji Słoneczna Cytryna jest doskonałym pomysłem na oryginalny prezent dla pary młodej. Zamiast pieniądze wkładać do koperty, można umieścić je w pięknej skarbonce.

Skarbonka „Na Wspólne Marzenia” z kolekcji Słoneczna Cytryna posiada drewnianą białą ramkę oraz przednią szybkę ze szkła akrylowego. Wewnątrz ramki umieściliśmy kartkę z grafiką cytryn, liści i kwiatów. Na środku widnieje napis: „Na Wspólne Marzenia”, a poniżej personalizacja. Nadrukujemy imiona Pary Młodej, a także datę ślubu. Na pewno taka skarbonka będzie niezapomnianą pamiątką ze ślubu i wesela. Skarbonka posiada specjalny otwór, przez który można wrzucać monety i banknoty. Dzięki wyjątkowej estetyce doskonale sprawdzi się jako dekoracja weselnego stołu Państwa Młodych, bo właśnie na weselu mogą ją wykorzystać. Jest wykonana z dbałością o każdy, najdrobniejszy szczegół. Skarbonka może być elementem wystroju, zakupionym przez samą parę w ramach przygotować przedślubnych.

Skarbonka „Na Wspólne Marzenia” z kolekcji Słoneczna Cytryna rzeczywiście pozwoli spełnić pierwsze pragnienia Młodej Parze. Goście wręczający taki upominek mogą włożyć do niej pieniądze. Jednak równie dobrze prezent i skarbonkę mogą podarować osobno. W takiej sytuacji przyda się ona po wyjściu z kościoła lub na weselu. Często goście rzucają drobne pieniądze, by Młodej Parze nigdy ich nie zabrakło. Zamiast zbierać je do woreczków czy koszyczków, lepiej wrzucić je do skarbonki. Jeszcze lepszym pomysłem jest postawienie skarbonki na weselnym stole. W pewnym momencie starosta weselny może zainicjować zbiórkę. Może być to składka na wózek albo wymarzoną podróż poślubną czy też symboliczna składka na samochód dla nowożeńców. Każdy gość będzie wrzucał pieniądze do przezroczystej skarbonki. Na pewno obok innych dekoracji z kolekcji Słoneczna Cytryna skarbonka będzie pięknie się prezentować. Świetnie skomponuje się, chociażby ze świeczkami, winietkami, czy tabliczkami na stół z tej samej linii produktowej.

Wymiary:

  • ramka 25,5cm x 25,5cm; głębokość: ok 6 cm

Zobacz także