Kartka dla Pary Młodej. Kartka na ślub.
search
  • Kartka dla Pary Młodej. Kartka na ślub.
  • Kartka na ślub z imionami Pary Młodej. Piękna kartka na prezent.
  • Piękna kartka na ślub z imionami Pary Młodej. Dodatek do prezentu na ślub.
  • Oryginalny prezent ślubny. Kartka z życzeniami.

KARTKA na ślub z imionami Pary Młodej Gratulacje

18,98 zł
Brutto

Elegancka kartka ślubna łączy klasyczną estetykę z osobistym akcentem. Idealna jako pamiątkowy element ślubu, kartka ta jest również przemyślanym wyrazem uczuć od serca.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, momentem, który jednoczy serca i życiowe ścieżki dwojga ludzi. W otaczającej nas kulturze, to okazja do wyrażania szczęścia, nadziei i wsparcia dla nowej drogi, którą para młoda zamierza wspólnie podążać. Tradycyjnie, oprócz obecności na ceremonii, goście pragną pozostawić po sobie trwały ślad w postaci życzeń i upominków, które stają się symbolami dobrych intencji i pamięci.

Kartka ślubna to połączenie klasyki i nowoczesnego designu. Na białym tle widnieje złożona kompozycja kwiatowa. Róże, liście i kwiaty polne utrzymane zostały w naturalnych barwach - brązach, beżach i zieleni. Wśród roślin widać piękny złoty pierścionek zaręczynowy z dużym diamentem. "Gratulacje!" – to słowo, napisane kaligraficznym pismem, to centralny punkt, przyciągający oko. Otwierając kartkę, widzimy motywy graficzne z okładki oraz imiona pary młodej. Po prawej stronie znajdują się zapisane czcionką przypominającą staranny ręczny charakter pisma. Tekst życzeń to:

"Narzeczeństwo to piękny czas
prowadzący do złożenia wiecznej przysięgi
- życzę Wam by był pełen radości
i oczekiwania na to co najważniejsze."

Życzenia i personalizacja dodają wartości emocjonalnej, tworząc unikalny i niepowtarzalny prezent, który może być dostosowany do każdej pary młodej, z uwzględnieniem ich osobistych preferencji.

Kartka stanowi piękny dodatek do prezentu ślubnego. Jest idealna do wręczenia w momencie składania życzeń.  To prezent, który staje się trwałym świadectwem uczuć i życzeń składanych młodej parze, zachęcający do pielęgnowania wspomnień przez lata wspólnego życia.

Wymiary:

  • 14 cm x 14 cm.

Informacje:

  • Do kartki dołączona jest ozdobna koperta.
  • Kartka pakowana jest w foliowe opakowanie ochronne.

Zobacz także