• nowość
Lusterko kieszonkowe dla mamy. Drobny prezent podziękowanie dla mamy.
search
  • Lusterko kieszonkowe dla mamy. Drobny prezent podziękowanie dla mamy.
  • Podziękowanie ślubne Mamy. Lusterko z imieniem.

LUSTERKO kieszonkowe skórzane Prezent dla Mamy

39,98 zł
Brutto

Kieszonkowe lusterko skórzane z dedykacją to personalizowany prezent, idealny na podziękowanie ślubne dla mamy. To elegancki i praktyczny gadżet, który doskonale sprawdzi się w każdej torebce.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kieszonkowe lusterko skórzane z dedykacją to personalizowany prezent, idealny na podziękowanie ślubne dla mamy.

Elegancki i praktyczny gadżet, który doskonale sprawdzi się w każdej torebce. Lusterko kieszonkowe wykonane jest z ekologicznej skóry w kremowym kolorze. Na wierzchu widnieje różowy napis: "Mamo, spójrz - jesteś najlepsza", a na odwrocie znajduje się miejsce na imię mamy. Wewnątrz znajdują się dwa lusterka, co czyni je praktycznym gadżetem do szybkich poprawek makijażu. Kompaktowy kształt i mechanizm zatrzaskowy pozwalają schować lusterko w torebce lub kieszeni. Niewielki rozmiar sprawia, że jest idealnym towarzyszem na co dzień.

Personalizowana dedykacja przypomina mamie, jak bardzo ją kochasz. Dwa lusterka zapewniają wygodę podczas szybkich poprawek makijażu, a elegancki design sprawia, że lusterko doskonale komponuje się z każdą torebką. To idealny sposób, aby podziękować mamie za jej wsparcie i obecność w dniu ślubu. Dzięki praktycznemu zastosowaniu lusterko zawsze będzie przy niej, przypominając jej o Twojej miłości, bez względu na to, gdzie się znajdzie.

Wymiary:

  • 6 cm x 6 cm (złożone)

Zobacz także