Etykieta na wino. Prezent dla fotografa.
search
  • Etykieta na wino. Prezent dla fotografa.
  • Etykieta na wino. Prezent dla fotografa.

ETYKIETA na alkohol prezent dla Fotografa ślubnego

16,98 zł
Brutto
Organizując ślub i wesele, warto zadbać o podziękowania dla gości, ale i podziękowania oraz prezenty dla usługodawców. Świetnym pomysłem będzie podziękowanie dla fotografa. W końcu kto jak kto, ale on rzeczywiście napracuje się mocno w dniu ślubu i wesela. Uniwersalnym wyborem będzie dobry alkohol z okolicznościową etykietą na wino dla fotografa ślubnego. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizując ślub i wesele, warto zadbać o podziękowania dla gości, ale i podziękowania oraz prezenty dla usługodawców. Świetnym pomysłem będzie podziękowanie dla fotografa. W końcu kto jak kto, ale on rzeczywiście napracuje się mocno w dniu ślubu i wesela. Uniwersalnym wyborem będzie dobry alkohol z okolicznościową etykietą na wino dla fotografa ślubnego. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkową etykietę, która na pewno spodoba się obdarowanemu.

Opis:
  • Etykieta na wino dla fotografa ślubnego ma samoprzylepną strukturę i zielone tło. Właściwie tło jest paskowane i występują na przemian białe i zielone pasy, które rozchodzą się promieniście od umieszczonego w centrum aparatu fotograficznego. Aparat ma duży obiektyw i przycisk służący do wykonywania zdjęć. Taka grafika jest nieco w stylu retro. Na górze umieścimy imię fotografa, a dalej napis: Najlepszy fotograf na świecie! Imię oraz profesja będą wyróżnione białą drukowaną czcionką. Z kolei pozostałe słowa będą zapisane czarną kursywą. Etykieta na wino dla fotografa ślubnego, jak i cały prezent na pewno będzie dla niego niespodzianką.

Zastosowanie:
  • Wybierając etykietę na wino dla fotografa ślubnego, możecie wyróżnić jego pracę w szczególny sposób. Wybierzcie dobre wino, a następnie na starą etykietę naklejcie tę wyjątkową, okolicznościową. Fotograf, gdy zobaczy taki prezent, na pewno szeroko się uśmiechnie. Będzie w pewnym sensie wzruszony takim docenieniem i zadaniem sobie tak wielkiego trudu. Na pewno fotograf będzie chętnie chwalił się tym, jak oddanych ma klientów przed innymi potencjalnymi klientami i rodziną. Wino z etykietą dla fotografa ślubnego na pewno wyeksponuje w barku.

Wymiary:
  • 10 cm x 12 cm.
Ważne:
  • Cena obejmuje etykietę, alkohol należy zakupić osobno.

Zobacz także