Kubek z kolorową grafiką i napisem najlepsza kosmetyczka - podziękowanie ślubne dla kosmetyczki od panny młodej
search
  • Kubek z kolorową grafiką i napisem najlepsza kosmetyczka - podziękowanie ślubne dla kosmetyczki od panny młodej

KUBEK Podziękowanie dla kosmetyczki od panny młodej

29,98 zł
Brutto
Aby w dniu ślubu wszystko było idealne nie może się obejść bez osób, które zadbają o wygląd pary młodej oraz najbliższych. Kosmetyczka niewątpliwie jest taką osobą, bez której panna młoda w dniu swojego ślubu nie poradziłaby sobie. Możesz docenić jej starania wręczając wyjątkowy kubek jako podziękowanie

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Aby w dniu ślubu wszystko było idealne, nie może się obejść bez osób, które zadbają o wygląd pary młodej oraz najbliższych. Kosmetyczka niewątpliwie jest taką osobą, bez której panna młoda w dniu swojego ślubu nie poradziłaby sobie. Możesz docenić jej starania wręczając wyjątkowy kubek jako podziękowanie

Opis:
  • Biały kubek o klasycznym kształcie, z wygodnym uchem do trzymania podczas picia ulubionej kawy lub herbaty. Na kubku znajduje się kolorowa i kobieca grafika, która nawiązuje do zawodu kosmetyczki. W centralnym miejscu znajduje się imię, a wokół niego widnieją gadżety, które można nazwać atrybutami kosmetyczki. Jest tam lakier do paznokci, pomadka i pędzel do makijażu. Obok nich widnieją również ozdobniki w postaci różnej wielkości gwiazdek, a nad imieniem dostrzec można różową koronę.
  • To, co nadaje charakteru grafice to napis uzupełniający imię, który sprawi, że obdarowana poczuję się ważna, a jej praca doceniona: Najlepsza kosmetyczka.
Zastosowanie:
  • Kosmetyczka, makijażystka, fryzjerka, to osoby, które zaangażowane są w to, aby w dniu swojego ślubu panna młoda czuła się i wyglądała wyjątkowo. Są to również osoby, które pomagają dodać uroku w dniu ślubu również mamie, świadkowej czy druhnom. A makijaż ślubny to nie lada wyzwanie. Warto więc za cały trud i zaangażowanie docenić zaufaną kosmetyczkę. To na niej spoczywa odpowiedzialność, aby podkreślić naturalne piękno panny młodej, dobrać makijaż do sukni ślubnej oraz dodatków. Po ceremonii możecie podarować jej upominek w postaci kubka z jej imieniem i napisem, który sprawi, że poczuje, iż jej praca jest dla Was ważna.
  • Przy organizacji ślubu i przygotowaniach do niego warto pamiętać, ile osób jest w to zaangażowanych. To nie tylko młodzi, świadkowie i rodzice. To również sztab ludzi, których można nazwać usługodawcami. Bez nich dzień ślubu oraz wesele nie byłoby takie, jakie sobie wymarzyliście. Kamerzysta, fotograf, zespół weselny czy kosmetyczka. To osoby, które mają ogromny wpływ na to, jak będzie wyglądał dzień ślubu. Dzięki naszej ofercie możecie im podziękować jako para młoda za to, co zrobili, aby Wasz dzień był wyjątkowy dla Was i gości weselnych. Kubek dla kosmetyczki z jej imieniem to jeden z naszych pomysłów na prezent dla usługodawców.
Wymiary:
  • pojemność: 330 ml; wysokość: 9,5 cm; średnica: 8,2 cm.

Zobacz także