Etykieta na wino w jasnej kolorystyce z pięknymi kwiatami. Idealny upominek na rocznicę ślubu.
search
  • Etykieta na wino w jasnej kolorystyce z pięknymi kwiatami. Idealny upominek na rocznicę ślubu.

ETYKIETA na wino Prezent Na Rocznicę Sweet Roses

15,98 zł
Brutto
Rocznica ślubu to ważne wydarzenie w życiu pary, ale również całej rodziny. Zazwyczaj takie wydarzenie obchodzone jest w gronie najbliższych osób, aby podzielić się tym szczęściem. Warto podarować wówczas prezent rocznicowy, który będzie się wyróżniać na tle pozostałych upominków.

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Rocznica ślubu to ważne wydarzenie w życiu pary, ale również całej rodziny. Zazwyczaj takie wydarzenie obchodzone jest w gronie najbliższych osób, aby podzielić się tym szczęściem. Warto podarować wówczas prezent rocznicowy, który będzie się wyróżniać na tle pozostałych upominków. Personalizowana etykieta na wino prezentuje się nowocześnie, dlatego świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie prezentu na rocznicę ślubu. Wzbogacona o liczbę, która to rocznica, imiona Pary, ale również podpis z datą z pewnością podkreśli wyjątkowość tego niezwykłego wydarzenia.

Opis:
  • Etykieta na wino w pięknej kolorystyce idealnie sprawdzi się jako prezent dla pary, która ma rocznicę ślubu. Dekoracyjna etykieta jest samoprzylepna, dzięki temu w prosty sposób można umieścić ją na butelce. Etykieta jest w białym kolorze, zawiera grafikę przedstawiającą kwiaty w różowym odcieniu oraz zielone listki. W ozdobnej ramce umieścimy liczbę podkreślającą, która to jest rocznica ślubu. Personalizacji podlegają również imiona Pary osób, które mają rocznicę ślubu. Dodatkowo personalizacji podlega podpis oraz data rocznicy ślubu. Dekoracyjną czcionką wykonamy życzenia:
Wszystko, co tylko miłe na świecie,
wszystko, co tylko pomyślność wróży,
niech się Wam w jedno ogniwo splecie 
i będzie szczęściem w życia podróży!

Zastosowanie:
  • Wyjątkowe uzupełnienie prezentu dla pary, która ma rocznicę slubu. Ozdobna etykieta jest w pięknym odcieniu, dlatego będzie ciekawie prezentować się jako dekoracja butelki alkoholu. W szczególności warto podarować ulubionego winko pary, a udekorowane personalizowaną etykietą z pewnością ich bardzo zaskoczy i zachwyci. Etykieta personalizowana na wino podkreśli wyjątkowość uroczystości rocznicy ślubu. Prezent na rocznicę powinien się wyróżniać, ponieważ jest to wyjątkowe wydarzenie. Z pewnością jako upominek sprawdzi się zestaw prezentowy na rocznicę
Wymiary:
  • wymiary etykiety: 10 cm x 12cm
WAŻNE:
  • alkohol nie znajduje się w zestawie

Zobacz także