Skrzynka na korki od wina. Prezent dla Pary
search
  • Skrzynka na korki od wina. Prezent dla Pary

SKRZYNKA na korki od wina Prezent Rocznicowy

114,98 zł
Brutto

Skrzynka na przedniej szybce ma otwór w kształcie kieliszka, przez który należy wrzucać korki od wina. Na szybce znajduje się napis: Współ-winni od ROK IMIONARamkę można postawić lub powiesić na ścianie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wino im jest starsze, tym lepiej smakuje. Podobna zasada ma zastosowanie w przypadku długoletnich, udanych związków. Dlatego też pary, które doczekały się rocznicy, często chętnie świętują kolejny przeżyty wspólnie rok. Wieje z nich z przyjemnością dzieli się swoim szczęściem, np. organizując z tej okazji przyjęcie. Warto wręczyć im w czasie takiego wydarzenia niezwykły prezent. Może nim być np. szykowny, bardzo ładnie prezentujący się pojemnik na korki od wina. Nietuzinkowy gadżet dostępny jest na naszej stronie m.in. w wersji z personalizowanym tekstem zawierającym imiona obchodzącej jubileusz pary.

Upływający czas można mierzyć, a zarazem celebrować na wiele sposobów. Jedną z bardziej oryginalnych metod, jest kolekcjonowanie korków z otwartych butelek wina, np. poprzez umieszczenie ich we wnętrzu prezentowanego na naszej stronie gadżetu. Jego elegancki, klasyczny wygląd sprawia, że znakomicie wpisuje się on w wystrój każdego domu i mieszkania. Pojemnik składa się z drewnianej ramki w ciemnym kolorze oraz przeszklonej przedniej ścianki. Jej powierzchnia ozdobiona została zabawnym napisem "Współ-winni od", który uzupełniony jest rokiem ślubu oraz imionami pary, której ma być on wręczony. W górnej części szybki umieszczony został niewielki otwór w kształcie kieliszka. Dużą zaletą powyższego przedmiotu jest to, że z czasem jego wygląd zmienia się. Każdy kolejny korek trafiający do pojemnika nadaje mu nowego, indywidualnego charakteru. Fakt ten czyni z niego niezwykle interesujący obiekt, który skutecznie przyciągnie spojrzenie każdej odwiedzającej jego właścicieli osoby.

Oryginalna skrzynka na korki od wina to wyjątkowo ciekawy pomysł na prezent. Personalizowany gadżet świetne sprawdzi się przede wszystkim jako upominek rocznicowy, ale może on też służyć jako upominek z okazji ślubu pary, której imiona znajdą się na przedniej, przeszklonej ścianie ramki. Pojemnik może zostać zarówno postawiony, jak i powieszony na ścianie.

Wymiary:
  • 30 x 40 cm

Zobacz także