• nowość
Personalizowana doniczka ceramiczna. Doniczka na romantyczny prezent.
search
  • Personalizowana doniczka ceramiczna. Doniczka na romantyczny prezent.
  • Romantyczna doniczka na specjalną okazję. Doniczka z indywidualnym napisem.

DONICZKA ceramiczna z podstawką Prezent w dowód miłości

89,98 zł
Brutto

Elegancka doniczka z napisem to wyjątkowy gest dla bliskiej osoby. Personalizowany tekst sprawia, że prezent nabiera osobistego charakteru, będąc idealnym upominkiem na rocznicę, Walentynki czy Dzień Matki.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Chcesz wybrać oryginalny prezent dla ukochanej osoby? Doniczka z personalizowaną dedykacją to nie tylko praktyczny upominek, ale także wyraz miłości i troski. Biała doniczka ceramiczna w zestawie z bambusową podstawką stanowi elegancki dodatek do każdego wnętrza. To podarunek, który będzie przypominać o szczególnych uczuciach.

Szukasz prezentu, który będzie mówił za Ciebie? Ta doniczka z wygrawerowanym napisem Jak kwiat nie może kwitnąć bez słońca, tak ja nie mogę żyć bez miłości do Ciebie!, wzbogaconym o personalizację, to doskonały sposób na wyrażenie uczuć w sposób oryginalny. Jej prosty, minimalistyczny design stanowi idealne tło dla romantycznego tekstu, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Nie musisz czekać na konkretną okazję, aby obdarować swoją drugą połowę czymś niesamowitym. Doniczka z dedykacją będzie pasować do każdego momentu, dodając ciepła każdemu domowemu wnętrzu. To prezent, który wyraża uczucia i zostanie doceniony przez każdego, kto go otrzyma.

Wymiary:

  • ok. 16,5 x 8,9 x 5,9 cm

Zobacz także