Czekolada merci ze zdrapką na opakowaniu. Ukryta wiadomość.
search
  • Czekolada merci ze zdrapką na opakowaniu. Ukryta wiadomość.
  • Opakowanie z czekoladą merci i zdrapką z ukrytą wiadomością.
  • Opakowanie w białym kolorze ze zdrapką. Czekolada Merci na prezent miłosny.
  • Mleczna czekolada Merci ze zdrapką na opakowaniu.

CZEKOLADA Merci ze zdrapką ukryta wiadomość romantyczny prezent

24,98 zł
Brutto

Przedstawiamy Czekoladę Merci z niepowtarzalnym dodatkiem - zdrapką ukrywającą romantyczną wiadomość. W białym opakowaniu, ozdobionym grafiką balona z koszem i sercem, kryje się słodka niespodzianka. Pod zdrapką znajdziesz miejsce na własny tekst, który przemówi do serca Twojej ukochanej osoby.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Daj swojej miłości słodką niespodziankę z Czekoladą Merci ze zdrapką. To niezwykłe połączenie pysznej czekolady z romantyczną tajemnicą. W białym opakowaniu, ozdobionym grafiką balona z koszem i sercem, kryje się coś więcej niż tylko zwykła słodycz. Ta czekolada to nie tylko przyjemność, ale także oryginalna forma wyrażenia uczuć.

Na wierzchu opakowania zobaczysz zdrapkę z ukrytą wiadomością. To niebanalny sposób na przekazanie swoich uczuć wobec drugiej połówki. Pod zdrapką kryje się miejsce na Twoje osobiste słowa, które sprawią, że Twoja miłość będzie czuła się niezwykle. "Moja miłość do Ciebie unosi mnie jak balon" - ten piękny tekst podkreśla uczucia, które trudno wyrazić słowami.

Rozkoszuj się chwilą z ukochaną osobą, otwierając opakowanie i odkrywając tajemniczą wiadomość. Spraw, by Twój gest był zapamiętany na długo, dzięki tej kreatywnej i romantycznej niespodziance. Czekolada Merci ze zdrapką to nie tylko słodka przyjemność, ale również prezent, który mówi więcej niż tysiąc słów.

Wymiary:
  • 21,5 x 10,5 cm

Zobacz także