BRELOK różowy skórzany imieniem Prezent dla niej
search
  • BRELOK różowy skórzany imieniem Prezent dla niej
  • BRELOK różowy skórzany imieniem Prezent dla niej
  • BRELOK różowy skórzany imieniem Prezent dla niej

BRELOK różowy skórzany imieniem Prezent dla niej

44,98 zł
Brutto
Elegancki brelok do kluczy z metalowym, solidnym kółkiem. Zawieszka jest ze skóry, w kolorze jasnego różu. Na niej wygrawerujemy ozdobną czcionką imię. Brelok znajduje się w stylowym, czarnym etui. Doskonały pomysł na prezent dla świadkowej, druhny, a nawet samej panny młodej z okazji jej wieczoru panieńskiego.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Praktyczny i elegancki brelok różowy skórzany z imieniem to wyjątkowy prezent stworzony z myślą o wieczorze panieńskim. Ten przydatny gadżet jest nie tylko użytecznym akcesorium, ale także spersonalizowanym upominkiem, który nadaje kluczom wyjątkowego charakteru. Pozwala je uporządkować i nadać im ciekawszy wygląd.

  • Personalizowany brelok do kluczy dla kobiety. Jest z jasnoróżowej skóry ekologicznej, co nadaje mu delikatności i kobiecego uroku. Na pasku wygrawerujemy imię ozdobną czcionką, co uczyni go spersonalizowanym i jedynym w swoim rodzaju. Metalowe, solidne kółko gwarantuje trwałość i niezawodność w codziennym użytkowaniu. Brelok zapakowany jest w stylowym, czarnym etui, co sprawia, że nadaje się idealnie na prezent.
  • Ten skórzany różowy brelok to dobry wybór, ponieważ jest to nie tylko elegancki, ale także spersonalizowany prezent, który wyraża troskę i dbałość o szczegóły. Imię grawerowane na zawieszce nadaje jej wyjątkowego charakteru i czyni ją dedykowaną konkretnej osobie. To doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności i docenienia dla świadkowej, druhny czy dla samej panny młodej z okazji wieczoru panieńskiego lub innej ważnej okazji. Brelok jest praktyczny i stylowy, co sprawia, że zawsze będzie towarzyszyć bliskiej osobie w codziennym życiu, przypominając o szczególnych chwilach.
Wymiary:
  • długość całkowita: 11 cm,
  • szerokość paska: 2 cm.

Zobacz także