Etykieta z wiadomością dla ukochanej osoby.
search
  • Etykieta z wiadomością dla ukochanej osoby.
  • Naklejka na butelkę wina. Prezent miłosny dla ukochanej.

ETYKIETA walentynkowa na wino prezent dla ukochanej

15,98 zł
Brutto

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wyrazić swoje uczucia, ukryte w jednym słodkim prezencie. Białą etykieta, ozdobiona czerwonym całusem, jest gotowa do personalizacji - wystarczy dodać imię i podpis. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Dla tych, którzy chcą wyrazić swoje uczucia w wyjątkowy sposób, proponujemy etykietę walentynkową na wino. Dzięki personalizacji imienia i podpisu, prezent staje się jeszcze bardziej osobisty. Wino, które smakuje jak słodkie usta ukochanej osoby, to doskonały sposób na celebrację miłości i romantycznych chwil.

Etykieta walentynkowa na wino to nie tylko sposób na ozdobienie butelki, ale także wyraz miłości i troski o szczegóły. Biała etykieta z romantycznym napisem i grafiką czerwonego całusa to doskonały sposób na spersonalizowanie prezentu dla ukochanej osoby. Możliwość dodania imienia i podpisu sprawia, że każdego dnia będziecie mogli delektować się smakiem wina, które smakuje jak miłość.

To niezapomniany prezent dla tych, którzy cenią sobie romantyczne gesty. Ta etykieta jest idealnym prezentem na różne okazje - od rocznicy, przez Walentynki, aż po urodziny. Jej wyjątkowy design i personalizacja sprawiają, że staje się niepowtarzalnym podarunkiem, który zostanie zapamiętany na długo. 

Wymiary:

  • 10 cm x 12 cm.

Ważne:

  • Cena obejmuje etykietę, alkohol należy zakupić osobno.

Zobacz także