ZESTAW męski na prezent podziękowanie z piwem, brelokiem i krówkami o smaku chmielu
search
 • ZESTAW męski na prezent podziękowanie z piwem, brelokiem i krówkami o smaku chmielu

ZESTAW prezentowy z piwem Prezent dla niego

75,98 zł
Brutto
Elegancki zestaw prezentowy dla niego, który można podarować na wiele okazji. Pragniecie w szczególny spsób uhonorować specjalnych gości weselnych? Świadka, starostę, a może Pana kamerzystę? Ten box chmielowy będzie idealnym upominkiem na tę okoliczność.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Elegancki zestaw prezentowy dla niego, który można podarować na wiele okazji. Pragniecie w szczególny sposób uhonorować specjalnych gości weselnych? Świadka, starostę, a może Pana kamerzystę? Ten box chmielowy będzie idealnym upominkiem na tę okoliczność.

Opis:
 • Gotowy box prezentowy w wersji męskiej. Zawartość zestawu zapakowana jest w stylowe czarne pudełko ze ściąganym wieczkiem.
 • Wnętrze boxu dla niego skrywa elegancki zestaw, który przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie, ponieważ skrywa on w sobie coś słodkiego, coś praktycznego i coś orzeźwiającego. Tłem do elementów zestawu jest czarny wypełniacz, który nadaje elegancji. Na nim natomiast ułożone są męskie gadżety:
- skórzany brelok do kluczy z grawerowanym imieniem
- polskie krówki o wyjątkowym, koneserskim smaku zimnego chmielu
- bezalkoholowe piwo na bazie słodu jęczmiennego, o wyrazistym smaku, które  najlepiej smakuje schłodzone, napój jest w szklanej, stylowej butelce, która przywołuje skojarzenia z butelkowanymi wysokogatunkowymi alkoholami.

Zastosowanie:
 • Gotowy box upominkowy przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie, który ceni smak chmielu, nie tylko w wersji piwnej. Słodkości będą nowym doświadczeniem, ponieważ krówki o smaku chmielu to nie lada gratka, nie tylko dla wielbicieli słodyczy.
 • Brelok jest niezwykle elegancki i będzie pasował do każdej męskiej stylizacji. Zawieszka z imieniem umożliwi dodanie znaku charakterystycznego do kompletu z kluczami. Uzupełnieniem jest piwo dla koneserów w wersji bezalkoholowej. Oryginalne chmielowe smaki będą ciekawym doświadczeniem.
 • Box prezentowy o smaku przewodnim oryginalnego chmielu to doskonały upominek ślubny w ramach podziewań od młodej pary. Adresatem zestawu może być świadek czy starosta weselny. Są to osoby, które sprawowały specjalne zadania na ślubie i weselu, co sprawia, że zasługują na coś fajnego za swojego zaangażowanie. Obdarowanym będzie bardzo miło, gdy podarujcie im coś specjalnego za to, że byli z Wami w dniu ślubu, jak i podczas ważnego okresu przygotowań do niego.
Wymiary:
 • pudełko: 25 cm x 18 cm x 7 cm,
 • piwo: 330 ml,
 • brelok: długość całkowita: 11 cm, szerokość paska: 2 cm.

Ważne:

 • Krówki: smak wysyłany losowo - zimny chmiel lub mocna kawa 

Zobacz także