Personalizowana poduszka z kieszeniami. Poduszka z miejscem na wspólne zdjęcie.
search
  • Personalizowana poduszka z kieszeniami. Poduszka z miejscem na wspólne zdjęcie.
  • Prezent dla pary z możliwością personalizacji. Poduszka z kieszeniami na drobiazgi.

PODUSZKA z kieszeniami ze zdjęciem pary Idealnie Dopasowani

68,98 zł
Brutto

Poduszka z kieszeniami to praktyczny prezent dla pary na każdą okazję. Personalizacja zdjęciem i napisem "Idealnie Dopasowani" sprawia, że staje się ona wyjątkową ozdobą i pamiątką.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Poduszka z kieszeniami to wyjątkowy prezent dla pary, który idealnie nadaje się na rocznicę, ślub czy Walentynki. To nie tylko praktyczny upominek, ale także wyraz Waszej miłości i bliskości, który będzie towarzyszyć Wam na co dzień.

Stworzona z dbałością o detale, poduszka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, zapewniając miękkość i trwałość na długi czas. Serce z Waszym wspólnym zdjęciem oraz napisem "Idealnie Dopasowani" stanowi centralny punkt jej designu. Delikatne odcienie beżu harmonijnie wpisują się w każde wnętrze, tworząc przytulną atmosferę. Dodatkowo, praktyczne kieszenie dodają poduszce funkcjonalności, umożliwiając przechowywanie niezbędnych drobiazgów w zasięgu ręki.

Niech ten prezent będzie wyrazem Waszej miłości i związku, który pragniecie pielęgnować na co dzień. Dzięki możliwości umieszczenia waszego wspólnego zdjęcia, poduszka stanie się nie tylko dekoracją, ale także pamiątką Waszej szczególnej relacji.

Wymiary:

  • 45 x 45 cm

Zobacz także