KUBEK pytanie do Świadkowej Z IMIENIEM
search
  • KUBEK pytanie do Świadkowej Z IMIENIEM
  • KUBEK pytanie do Świadkowej Z IMIENIEM

KUBEK małe latte pytanie do Świadkowej Z IMIENIEM

39,98 zł
Brutto
Przyjaciółka, którą zamierzasz poprosić, aby była Twoją Świadkową to wyjątkowa osoba. Dlatego warto poprosić ją o świadkowanie w oryginalny i zaskakujący sposób. Personalizowany kubek z jej imieniem będzie idealny!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przyjaciółka, którą zamierzasz poprosić, aby była Twoją Świadkową to wyjątkowa osoba. Dlatego warto poprosić ją o świadkowanie w oryginalny i zaskakujący sposób. Personalizowany kubek z jej imieniem będzie idealny!

Opis:
  • kubek o klasycznym kształcie z dużym, wygodnym uchem
  • na kubku znajduje sięurocza grafika dwóch dziewczyn, które mają zapleciony wspólny warkocz - symbol przyjaźni
  • na kubku nadrukujemy imię Twojej przyjaciółki oraz pytanie "Czy zostaniesz moją świadkową?"
Zastosowanie:
  • super pomysł na oryginalne zapytanie przyjaciółki o zostanie świadkową na ślubie
  • tak wyjątkowy upominek z pewnością ją mile zaskoczy i sprawi, że nie będzie mogła Ci odmówić :)
Wymiary:
  • pojemność: 330 ml, wysokość: 95mm, średnica 82mm.
WAŻNE:
  • produkt personalizowany, wysyłany po przedpłacie

Kubek pytanie do Świadkowej

Świadkową zostaje zwykle najlepsza przyjaciółka panny młodej. Jest dla niej niezwykle ważną osobą, na której wsparcie może zawsze liczyć. W związku z czym, to właśnie ona zostaje proszona o bycie świadkową na ślubie. Tego dnia pełni ważną funkcję, ale również jest niezastąpiona podczas przygotowań do ślubu oraz jego organizacji. Warto więc najbliższą osobę zapytać o świadkowanie w sposób oryginalny oraz wyjątkowy by podkreślić, jak bardzo jest dla nas ważna. Można to zrobić w bardzo prosty i zaskakujący sposób - wręczając jej kubek pytanie dla świadkowej.

Spersonalizowany kubek czy zostaniesz moją świadkową

Naszym zdaniem doskonałym sposobem na zapytanie przyjaciółki czy zostanie świadkową na ślubie będzie wręczenie jej drobnego, ale i wyjątkowego upominku w postaci spersonalizowanego kubka. Posiada on z jednej strony cudowną grafikę, przedstawiającą dwie dziewczyny z warkoczem wspólnie zaplecionym stanowiącym symbol przyjaźni i zapytaniem "Czy zostaniesz moją świadkową?" oraz tekstem "Bez Ciebie nie idę" - zamieszczonym z drugiej strony kubka. Personalizacja kubka dotyczy imienia Świadkowej. W ten sposób przyjaciółka zostanie miło zaskoczona i z pewnością nie odmówi przyszłej pannie młodej. Jest to więc doskonały pomysł, aby nieco w bardziej wyjątkowy sposób zapytać przyjaciółkę o świadkowanie. Z pewnością zostanie to przez nią docenione.

Kubek świadkowej - oryginalne zapytanie oraz świetna pamiątka

Dostępny w naszym sklepie kubek pytanie dla świadkowej ma klasyczny kształt oraz posiada duże wygodne ucho, więc jak najbardziej może być na co dzień wykorzystywany. Będzie więc nie tylko oryginalnym sposobem na zapytanie przyjaciółki czy zostanie świadkową na ślubie, ale również będzie stanowił doskonałą oraz niezwykle praktyczną pamiątką. Kubek z pewnością przyda się później podczas wspólnych spotkań przyjaciółek przy kawie czy herbacie. Wręczenie przyjaciółce kubka świadkowej będzie też symbolicznym wyrazem przyjaźni podkreślającym jak ważną osobą jest dla panny młodej.

Zobacz także