WORECZEK naturalny na prezent dla świadkowej-Bez Ciebie nie idę
search
  • WORECZEK naturalny na prezent dla świadkowej-Bez Ciebie nie idę

WORECZEK naturalny na prezent dla świadkowej-Bez Ciebie nie idę

8,98 zł
Brutto
Woreczek lniany, naturalny z zabawnym tekstem "Bez Ciebie nie idę" to świetny pomysł na opakowanie prezentu dla świadkowej. Szlafrok, koszulka czy personalizowany kubek będzie w nim pięknie wyglądać. Twoja przyjaciółka, siostra czy kuzynka na pewno się ucieszy i bez wahania zgodzi się na świadkowanie z wielką przyjemnością.
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Woreczek lniany, naturalny z zabawnym tekstem "Bez Ciebie nie idę" to świetny pomysł na opakowanie prezentu dla świadkowej. Szlafrok, koszulka czy personalizowany kubek będzie w nim pięknie wyglądać. Twoja przyjaciółka, siostra czy kuzynka na pewno się ucieszy i bez wahania zgodzi się na świadkowanie z wielką przyjemnością.

Opis:

-woreczek wykonany jest z naturalnego, lnianego materiału, który wygląda bardzo fajnie. Dzięki sznurkowi można łatwo i szybko zamknąć woreczek, by zawartość pozostała niespodzianką dla przyszłej świadkowej

-z przodu na woreczku nadrukowany jest zabawny napis: „Bez Ciebie nie idę” oraz „Czy zostaniesz moją świadkową?” taki dodatek dekoruje pojemny woreczek i nadaje mu charakteru

-nadrukowany napis, specjalną metodą wygląda świetnie i przede wszystkim naturalnie, dlatego szara, nowoczesna czcionka idealnie pasuje do lnianej tekstury

Zastosowanie:

-oryginalne zapytanie o świadkowanie jako opakowanie prezentu dla świadkowej, które zaskoczy ją i rozweseli. Pozytywna odpowiedź na pytanie - gwarantowana!

-praktyczny prezent, później może być wykorzystany i długo po ślubie będzie miłą pamiątką

-pojemny woreczek zmieści satynowy szlafrok, koszulkę lub kubek i jeszcze zostanie miejsce na słodkie łakocie, a prezent niespodzianka w takim woreczku prezentuje się wspaniale.

Wymiary:

-15 cm x 20 cm


Idealny prezent dla świadkowej

Prezent dla świadka stał się już jednym z elementów, bez którego nie może odbyć się żadne wesele. Z tego powodu, panny i panowie młodzi szukają jak najlepszego pomysłu co kupić. Wręczając prezent świadkowi, można sprawić, iż będzie on bardzo zadowolony oraz poczuje się doceniony. Co będzie dobrym pomysłem na prezent dla świadkowej?

Torebka dla świadkowej bez ciebie nie idę!

W przypadku prezentów dla świadka i świadkowej warto postawić na rzeczy z lekką nutą humoru. W ten sposób można jeszcze bardziej podkreślić więź wiążącą obie osoby. Dobrym prezentem dla świadkowej może być personalizowany kubek, album ze zdjęciami lub biżuteria. Te z pozoru zwykłe rzeczy można zamienić w prawdziwy skarb pełen emocji, kiedy użyje się odpowiedniego opakowania. Z tego powodu, coraz częściej wybierana jest torebka dla świadkowej bez ciebie nie idę, gdyż podkreśla to, jak mocno panna młoda jest zżyta ze swoją świadkową.

Prezent dla świadkowej bez ciebie nie idę jest idealny pod wieloma względami. Przede wszystkim będzie to bardzo dobry dodatek do prezentu głównego. W ten sposób można obdarować świadkową nie tylko wartościowym przedmiotem, ale również czymś, co trafi do jej serca. Zestawienie słów jest tak dobrane, aby wywoływało uśmiech na twarzy każdej kobiety, która dostanie tego typu prezent.

Nie tylko na prezent

Prócz podarunku po weselu warto pomyśleć, w jaki sposób poprosić potencjalną druhnę o to, aby pełniła tę ważną funkcję podczas wesela. Po raz kolejny, warto podejść do potencjalnej druhny z prośbą o świadkowanie bez ciebie nie idę, gdyż w jasny sposób wskazuje relacje pomiędzy panną młodą, a kobietą proszoną o pełnienie tej istotnej funkcji. W ten sposób, znajomość może wejść na jeszcze wyższy poziom, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc.

Podsumowując, warto pomyśleć o tym, w jaki sposób zapytać przyszłą druhnę o to czy chce być świadkiem na weselu oraz w jaki sposób podziękować jej po przyjęciu. Warto wiedzieć, iż nie jest to łatwe zadanie, gdyż wymaga wiele poświęcenia ze strony świadka. Ogarnianie całej imprezy może być nie lada wyzwaniem szczególnie jeżeli ilość gości jest bardzo duża. W ten sposób zadanie staje się jeszcze trudniejsze, dlatego warto docenić siły i wkład bliskiej nam osoby. Idealnym prezentem jako podziękowanie będzie coś, co szczególnie nawiązuje do relacji pomiędzy panną młodą, a druhną. W ten sposób można jeszcze bardziej podkreślić przywiązanie i zacieśnić znajomość na kolejne długie lata.

Zobacz także